Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G
Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. Cond.: G.
Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.
Monogram J.V., Hondenportret. Olieverf op paneel. Afm. 17x13 cm. Cond.: G.
Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Afm. 39x17 cm. Studie Russisch dorp met...
Giovanni Balansino 1976. 1912-1986. Voorstelling: Italiaans havengezicht (verso). Olieverf op paneel. Afm. 50x68 cm. Cond.: G.
Umberto Faini 1974. 1933, Italië. Titel: Si Ferma un Momento. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. Voorstelling: Man en vrouw voor auto. Pastel op papier. Afm. 54x60 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1990. Moderne bloemen compositie. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.
Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1930. Latemse school? Verso Gerhagen 1934. Voorstelling: Wit huis aan rivier. Olieverf op paneel. Afm. 55x60 cm. Cond.: G.
Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
E. Frielink, stilleven met blaasbalg, flessen etc. Ca. 1930. Olieverf op linnen. Afm. 65x50 cm. Cond.: G.
A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G
Op zink geschilderde icoon met heilige. 19e Eeuw. (Verf gedeeltelijk er af). Olieverf op zink. Afm. 40x22 cm. Cond.: R/G.
Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.
Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.
A.J. Groenewegen, 1874-1963. Voorstelling: Landschap met molen. Gemengde techniek op papier. Afm. 23x14 cm. Cond.: G.
Wilhelm Skoglund 1964, Zweedse school, expressief landschap, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G
Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproduktie? op linnen. Afm. 65x55 cm. Cond.: R.
Wim Bos 1906-1977. Havengezicht Rotterdam. Pastel op papier. Afm. 72x53 cm. Cond.: R.
Johan Adriaan Smit (JAS). Vier maal lithografie van tulpen. Lithografie op papier. Afm. 31x28 cm. Cond.: G.
Maja Sjöberg, Zweedse school, cyclamen, olieverf op paneel, 31x20cm. Cond:G
B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afm. 50x60 cm. Cond.: G.
J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afm. 58x43 cm. Cond.: G.
Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. Cond.: G.
Van Amerongen. Hollands wintergezicht met ijs en haven. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.
Andries Verleur, Renkum 1916. 1876-1953. Landschap Renkum met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afm. 90x63 cm. Cond.: R/G.
P.H. May. Popgroep Pink Floyd. Olieverf op linnen. Afm. 50x50 cm. Cond.: G.
Jules Benoit-Levy, 1866-1952. Voorstelling: Volendam's interieur met figuren. Ets op papier. Afm. 32x41 cm. Cond.: G.
Bruno Johansson Zweedse school, pad in de bergen, olieverf op paneel, 50x40cm. Cond:G
Naar Henri Matisse. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afm. 38x28 cm. Cond.: G.
Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 25x 36 cm. Cond.: G.
Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G
Poplen, 20e eeuw. Naar de schreeuw van Eduard Munch. Pastel op papier. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
Bengt Jansson Zweedse school, Uppland 1945, expressief landschap olieverf op paneel 55x46cm. Cond:G
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.
Christiaan Stemmeler, Duitse school 1928. Landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
E. Groh? Duitse school. Tiroler dorpstraat. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
L. v.d. Tonge, gesigneerd, ca. 1920. Voorstelling: Moeder met kinderen in interieur. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G
Hong Fan 2007 (1965). Voorstelling: Chinese vrouw en Dolce Gabbana. Acryl op linnen. Afm. 93x150 cm. Cond.: G.
Onduidelijk monogram, 1839. Voorstelling: 18e eeuwse figuren in chique interieur. Aquarel op papier. Afm. 12x16 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G
H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Kopie naar Prudisch Duitse school. Voorstelling: Duits stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 18x24 cm. Cond.: G.
Twee keer Carl Holzapfel 1865-1926. Duitse school. Twee kustlandschappen. Olieverf op paneel. Afm. 24x18 cm en 31x40 cm. Cond.: R/G.
Onduidelijk gesigneerd verso, Russische school? Ca. 1950, Avantgarde. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afm. 32x24 cm. Cond. G.
Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afm. 31x21.5 cm. Cond.: G.
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Grote oude paardenprent in gouden lijst. 'Old familiar music'. Ets op papier. Afm. 62x50 cm. Cond.: G.
7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Cond.: R/G.
G. Janowsky. Stadsgezicht Wenen met reclame Sacher en koetsen met figuren. Aquarel op papier. Afm. 18x28 cm. Cond.: G.
J. van de Bous. Ca. 1900. Voorstelling: Winters dorpgezicht. Schilderij heeft mooie vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G
Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Ca. 1900. Voorstelling: Vaas met bloemen. (Verf laat iets los) Cond.: R.
F. Post, ca. 1920. Voorstelling: Tinnen vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 47x37 cm. Cond.: R/G.
Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G
B. Lambert, ca. 1880. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afm. 27x37 cm. Cond.: G.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met citroenen op tinnenbord. Olieverf op paneel. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G
Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
H. Zille '05. 1858-1929. Duitse school. Steeg met dansende kinderen. Ets op papier. Afm. 20x24 cm. Cond.: G.
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Daniels. 21e Eeuw. Voorstelling: Vissers aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
Daniels. 21e Eeuw. Voorstelling: Hollands besneeuwd stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 36x25 cm. Cond.: G.
Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afm. 14x33 cm. Cond.: G.
17e Eeuwse landkaart Groningae et Omlandiae Dominium vulgo De provincie van stadt en lande. Prachtige hand-ingekleurde landkaart. Gravure op papier. Afm. 58x47 cm. In goede staat.
Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.
Stefano Robertazzi 1972. Italiaanse school. Titel: Sweet Rythm (bloemen compositie). Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage papier abstract. Werk van papier. Afm. 7.5x14.5 cm. Cond.: G.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 23.5x16.5 cm. Cond.: G.
Carl Heinz Kliemann, Duitse school 1924. Kubistisch landschap. Ets op papier. Afm. 20x8. Cond.: G.
W. Soelyeman, ca. 1950. Aquarel op papier, Indonesische school. Japanse danser. Afm. 33x27 cm.
Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G
Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G
P. van Dijk, ca. 1940. Voorstelling: Boerenhuis met boerin bij waterput. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Ca. 1930. Voorstelling: Eenden aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G
J. Willemsen. Ca. 1920. Voorstelling: Hollands ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 10.5x14 cm. Cond.: G.
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, figuren aan het water, Hokusai, en figuren bij japans huis, Shumso 17x22 en 27x20cm. houtsnedes op papier Cond;G
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afm. 48x100 cm. Cond.: G.
E. Hageman, ca. 1940. Duitse school. Voorstelling: Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Twee antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier. 31-37cm. Cond:G
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De laatste avondmaal. Voorstelling: 2) De dijk. Linoleumsnedes op papier. Afm. 47x24 cm. en 48x15 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De Storm. Voorstelling: 2) Dorpsgezicht. Linoleumsnedes op papier. Afm. 48x28 cm. en 48x32 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De anatomische les. Voorstelling: 2) De afspraak. Linoleumsnedes op papier. Afm. 30x45 cm. en 48x 36 cm. Cond.: G.
Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G
Adolf Weibel 1870-1952 Duitse school, Brienzersee am Morgen, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Peter Foeller, 1945- .Duitse school. Lithografie op papier. Titel Pantheon 1987. Afm. 58x55 cm. Cond.: G.