Twee maal oude Perzische Kelim. Rood-blauw-creme etc.. In goede staat. Oranje-creme-bruin. Gerestaureerd, in redelijk staat. Afmeting: 183 x 123 cm. en 81 x 116 cm.
Drie maal Chinees handwerk met figuren en of tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Perzische loper in aardetinten, florale decors. (scheurtje, één uiteinde licht beschadigd) In redelijk/goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén maal aardetinten/bruin. Eén maal groot meerkleurig, florale decors. Afmetingen: 95 x 178 cm. en 230 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Tien diverse antiek zijde en geweven kussens met florale en religieuze decors. Circa 1900. Afmeting: 32 - 55 cm. In goede staat.
Oude dubbele Perzische kameeltas, meerkleurig. Afmeting: 150 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws zijde geborduurd kleed met florale decors, koper en spiegeltjes. Afmeting: 41 x 44 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Meerkleurig met florale decors. Afmeting: 215 x 135 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed, in de kleuren rood-bruin. Afmeting: 124 x 82 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden met florale decors. Afmeting. 140x100 cm. en 108x125 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische kleden. Eén maal loper, aardetinten en blauw. Eén maal pers meerkleurig, floraal (slijtage). Afmetingen: 120 x 222 cm. en 120 x 194 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Perzische loper. Fijn handgeknoopt, in de kleuren blauw/rood/creme etc. Decor Moed, Iran. Afmeting: 150 x 81 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed. Abstract floraal. In de kleuren grijs, blauw, creme, zalm. Afmeting: 270 x 200 cm. In goede staat.
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. In aardetinten-kleur. Afmeting: 140 x 215 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Fijngeknoopt. Lichtblauw met florale decors etc. Afmeting: 140 x 200 cm. In goede staat.
Oude gobelin naar middeleeuws voorbeeld met eenhoorn. Afmeting: 90 x 135 cm. In goede staat.
Drie oude Perzische kleden. Eén maal rood-zwart-wit. Eén maal brique,-creme-zwart. Eén maal rood-zwart-wit. Afmeting: 197 x 101 cm. , 120 x 82 cm. , en 110 x 181 cm. In goede staat.