19e Eeuwse vuuvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U
Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...
Weense portaalklok 19e eeuws.gezwart hout en deels met brons, alabaster en messing halfuurslag op een gong,met sterslinger (niet origineel)moet gerestaureerd worden. H.52.5cm.
3-Delig Frans klokkenstel van compositie. Brons gepatineerd, op een rose marmeren sokkel. Het sculptuur van de klok is een oogstende jongeman. Het beeld is gesigneerd Rousseau en getiteld "Retour des ...
Franse bouille klok ca. 1880, met bronzen ornamenten bezet, wijzerplaat met cartouches, goed lopend uurwerk, slagwerk op halve en hele uren.
H.49 cm.,Br.27 cm.
Franse glaspendule ca. 1900. Aan 4 zijden beglaasd met facet geslepen glas en onyx marmeren voet en bovenzijde. Goedlopend uurwerk met sleutel. 27x15x15cm.
Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...
Franse kartelklok 19e eeuw. Beschilderd emaille met koperen ornamenten 37x30x11cm. Cond.: U
Twentse stoelklok, beschilderde ijzeren wijzerplaat. Kooiconstructie met messing pilaren, bevestigd met moeren en stijlen, dubbele bovenplaat.
Weense regelateur met opengewerktre eikenhouten kast. Geheel verfraaid met bronzen ornamenten. Uurwerk met volle patina's 125x45cm.
Franse kolompendule,19e eeuw,met 4 getorste zuilen en marquetrie ingelegd.met bronzen slinger.46x22x13cm. (deksel aan achterkant van uurwerk is niet origineel).
Driedelig 19e eeuws klokkenstel met albast en koperwerk. 49x28x13cm. en 2x 39x32x11cm. Cond.: G
Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.
Franse klok ook wel osseoog genoemd. ca. 1880, met beschilderde wijzerplaat, loopt goed. 45x37x13cm.
19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G
Driedelig bisquit porseleinen klokkenstel 20e eeuw. 25x22x8cm en 2x 29x18x11cm. Cond.: U
Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.
Goudkleurige kartelklok gemaakt van gietijzer. Klok heeft bovenop 2 putto's. Uurwerk is Duits met 2 bellen. Loopt goed met sleutel. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Duitse vrijslinger ca. 1900. Notenhouten kast met kerfsnijwerk. Lenzkirch uurwerk, middendeel wijzerplaat vervangen 85x37cm.
Regelateur in eikenhouten kast ca. 1900/1920. Klok loopt goed en de kast is gaaf. De 3 ruitjes van de klok zijn facet geslepen. Uurwerk heeft een gongslag. 80x35x15cm.
Franse klok Systeme Brevete van messinghout met beschilderde wijzerplaat, zeldaam. Goedlopend
Eikenhouten wandregelateur 30-er jaren van het merk Kienzle Duitsland met gongslag. 62x31x12cm. Cond.: G
Porseleinen wandklokje met slinger en gewichten eind 19e eeuw met wekker-uurwerk. Porselein is gaaf, emaille is beschadigd 19x12x10cm.
Antieke regelateur in notenhouten kast. Compleet met kuif ca. 1890. 95x40x19cm. Cond.: G
Wortelnoten Fries staartklokje met maanstand en 3 beeldjes op de kop. Klok heeft een handbeschilderde wijzerplaat. 2e helft 20e eeuw 83x23x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse klok in eikenhouten kast gemerkt WUBO 20e eew. Klok is compleet met gewichten en slinger. 51x20x16cm. Mist 1 ruitje aan de zijkant, Cond.: G
Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.
Vuurtoren klok van messing 19e eeuw 55xø23cm. Cond.: U
Eikenhouten wandklokregelateurtje (Zaans klokje), uurwerk gemerkt SBS Feintechniek West-Germany. Klokje afgewerkt met bronzen elementen 20e eeuw. Achterplaatje mist, 72x25x18cm. Cond.: G
Comtaise klok met harpslinger eind 20e eeuw naar Frans model. gemaakt in Nederland. met messing gedreven wijzerplaat, 1 deurtje zit los 140x28x15cm.
Haantjes comtaise klok Frankrijk 19e eeuw met vouwslinger. Compleet gerestaureerd.
Friesche stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.
Frans wandklokje met emaille wijzerplaat ca. 1900 met mahonie omlijsting 32x26x13cm. Cond.: U
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Originele Jaeger le Coultre (Swiss) klok 60-er jaren, perfect uurwerk 24,5x15x5,5cm. Cond.: U
Duitse regelateur met mahoniehouten kast, ca. 1910/1920, gemerkt LFS. 63,5x35x15cm. Cond.: G
Messing 3-delig jugendstil klokkenstel ca. 1930 met elektrisch uurwerk 25x38x10cm. Cond.: R
Marmeren Art- Deco klok met reeën, zwart met rose marmer op verchroomde pootjes, uurwerk is van marti, 22,5x46x12cm. Cond.: G
Duits wekkerklokje begin 20e eeuw met notenhouten voet. Bovenop het klokje zit een wekkerbel 24x19x8cm. Cond.: R
Tafelklok eind 19e eeuw, donker gebeitst, met porselein met romeinse cijfers,(slingerveer defect)halfuur slag op veer. 4 torentjes ontbreken.H.63 cm.(houtwerk min.gelijmt)
2 Eikenhouten Art Deco pendules 20-er jaren. Beide het front met wortelnoten gefineerd. 1x Snetra Schwebeanker zonder slinger 21x50x15cm. 1x Art Deco klok met slinger 24x45x16cm.
Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R
Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G
2 Eikenhouten pendules 20-er jaren, geschikt voor onderdelen of om op te knappen.
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.
Eikenhouten regelateur Junghans ca. 1920. Met facet geslepen glas. Ontbreken een paar stukjes 77x32,5x16,5cm.
Eikenhouten wandregelateur ca. 1920 met uurwerk van Gustav Becker. Wijzerplaat is geoxideerd met facet geslepen ruitjes. 76x33x17cm.
Noten gefineerde Art Deco pedule met chroom getallen en wijzers, uurwerk werkt, Cond.: U 45x14x22cm.
Eikenhouten tafelklokje met Jugendstil wijzerplaat en facet geslepen glas, ca. 1910, klok loopt goed, 31x21,5x15cm. Cond.: G
Kleine mahoniehouten kolompendule met bronzen ornamenten. uurwerk van junghans ca. 1900. Glas voor het uurwerk ontbreekt en scharniertje is kapot. 28x16x9cm.
Franse schoolklok met Junghans uurwerk ca. 1920. kast is van gewerkt grenenhout 14xø38cm. Cond.: G
Franse comtaiseklok, z.g.n. stationsklok,19e eeuw met harpslinger en 2 gewichten. Wijzerplaat geëmailleerd , met cartouches,Cond.: G
Eikenhouten regelateur wandklok. Duits biedermeier ca. 1880. 82x35x19cm.
Mahoniehouten pendule 20-er jaren Engels. ruitje met geslepen glas. Voorkant marqueterie ingelegd 21x10x8cm. Cond.: G
Bronzen met witmarmeren pendule. met sculpture van religieus vrouwfiguur Frankrijk ca. 1880. 55x42x17cm.
Glaspendule Frankrijk ca. 1900 met kwikslinger. Marmer met messing ornamenten aan de zuilen. Bronzen adelaar met uitgestrekte vleugels. Goedlopend.
Schwarzwald klokje ovaal, achter glas beschilderd. uurwerk niet getest. 26x23x11 cm.
Bergische wandklok,met eiken kast,18e eeuw,tinnen ornamenten,(uurwerk niet getest). 46x35x19 cm.
regelateur in notenkleurige kast met zwart-witte wijzerplaat. R.A. Stinger fraai draaiwerk 95x33cm,
Eikenhouten wandklok 80-er jaren. Komt nieuw uit de doos, nooit gebruikt. 80x32x13cm.
Tafelklok Engeland ca. 1900. Gesigneerd Marlon en Gain. gedecoreerd met goudkleurige ornamenten. Goedlopend 47x28cm.
Schwarzwalder klokje met gedreven koper. 19e eeuw. 23x19x13.5cm.
Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.
Franse comtaise begin 19e eeuw met vouwslinger. In zeer goede staat. 38 x 35 x 15 cm.
Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R
Art Deco wandklok ca. 1920-1930. Klok is gemaakt van hout en bakkeliet, gemerkt Orfac 26x26cm. Cond.: G
Staande klok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1850 in eikenhouten kast 242x34x23cm. Taxatiewaarde: € 2.500,-
Notenhouten regelateur wandklok. Duits biedermeier ca. 1880. 90x31x15cm.
Houten regelateur - bimbam- wandklok Duits ca. 1930. 67x33x15cm.
Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.
Frans klokkenstel met messing ornamenten, ca. 1900, rood emaille met blauw en witte bloemen. Klok: 55cm. , 2 stuks 5-Armige bijzetbokalen: 57cm.
Franse pendule jugendstil omstreeks 1900,legering bronskleurig,met marmer in voetdeel. 45x32 cm.
Franse pendule Louis Seize stijl omstreeks 1880. Geaderd marmer ivoor-kleurig bezet met bronzen ornamenten.Uurwerk intakt.
Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.
Massief wortelnoten tafelklok met ivoorkleurige wijzerplaat. Uurwerk gesigneerd Brevette, 24x17cm.
Franse bronzen pendule, rijkelijk gedocoreerde kast, omstreeks 1890. Goedlopend uurwerk. H.62xB.35 cm.
Onyx marmeren glaspendule Frankrijk met kwikslinger en geslepen glas, bekroond met een adelaar. H.50xB28cm.
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.
Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
Mysterieus grote sculptuur van brons,voorstellend dame met kelk ,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.
Notenhouten staande klok, 3 gewichten, ca. 1970, klok verkeerd in een goede staat, 198x46x26cm.
2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Engelse staande klok J. Parkinson Lancaster, gebeeldhouwd mooreiken, met datum- en secondenwijzer, 18e eeuws uurwerk, 17e eeuws rijk gebeeldhouwde kast met vrouwenfiguur Anno 1656. 233x56x31cm. Cond.:...
2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G
Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.
Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.