2 Geelkoperen kandelaars, voorstellend Hollandse leeuw met het stadswapen van Amsetrdam in de bek. ca. 1870, 28,5x18x10cm. Cond.: G
Pop, S.B. Sonneberg, genummerd 2966,13 Duitland, 45x25x10cm. Cond.: G
Goudkleurige van kunststof gemaakte standaard met 2 zwaarden, Cond.: G
2 Messing vazen met omlopend bloemmotief, Holland ca. 1910. H:27cm.
Messing gegoten laatste avondmaal in mahoniehouten lijst, 46x68cm.
14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M