Gesigneerd beeld Lavergne Adolphe-Jean 1863-1928 Frankrijk. Voorstellend een beeld van een vissend jongentje. prachtige kwaliteit en heeft een mooie patina ca. 19e eeuw. Beeld is voorzien van een giet...
Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.
Bronzen sculptuur van een hond met kindje op de rug. Gemaakt door V. Chemin. Zeer gedetailleerd 19e eeuws. 15,5x19x9cm. Cond.: G
Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.
Polychroom beschilderde Maria met Jezus uit de 19e eeuw van hout 66x42x43cm. Cond.: U
Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U
Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...
Bronzen groepje gesigneerd Cloudion, midden 19e eeuw, H.: 16cm.
Bronzen Art Deco uil zittend op 6 boeken met zwart marmeren sokkel. Eind 20e eeuw, gesigneerd Christian Marochetti. Cond.: U H.34cm., voet 12x15x4 cm.
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Oogst", Gesigneerd Ranconlet Frankrijk 19e eeuw. 50x19x16cm.
Gegoten bronzen wijwateremmer naar antiek voorbeeld van 1551. Rondom met religieuze afbeeldingen. 29xø13cm.
Bronzen Jugendstil vaas ca. 1900 met bloemendecor van J. van Zype (Brussel) met origineel open bodem. 34xø15cm. Cond.: U
Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.
Bronzen buste 19e eeuws van Jean Baptiste Antonio Lassus Architect 19x12x8cm. Cond.: U
Bronzen wandplaquette, Gesign.E.Picault,Sculp,Emile Louis (1833-1915)Franse beeldhouwer, ronde relief-wandplaquette met Herodias (vrouw van Herodes)in rand:Joannis Truncari Herodias Jubet Caput Sancti...
Houten beeld 19e eeuws van een heilige met beschildering 108x41x29cm. Cond.: U
Abstrakt bronzen beeldje van een hert op een houten sokkel, 1966, 44x20x17cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture begin 21e eeuw. Voorstellende grote pelikaan rustend op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.50cm. sokkel 19x19x5 cm
Bronzen sculpture voorstellend een bakkjersjongetje eind 20e eeuw. 23x12x11cm.
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G
Bronz gepatineerde vrouw met hark ca. 1900 composiet. gesigneerd Waagen (Verso) en opschrift "L'Angelus" H.:73cm. Cond.: U
Bronzen sculpture voorstellend erotische dame aan het waterhalen eind 20e eeuw. Gesigneerd Kolvak CZeumki, geheel rustend op een rose marmeren voet. 44x15cm. Cond.: G
Gipsen beeld van Jezus uit de 19e eeuw. Vingers gerestaureerd 105cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G
Bronzen beeldje voorstellend een heer die een dame de trap opdraagt 21e eeuw 22x14x7cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G
Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Sprokkelaarster", gemerkt Societet des Bronzes a Paris 46x18x15cm..
Bronzen jachthond met fazant in de bek staand op zwart marmeren voet eind 20e eeuw, 16x20x8,5cm. Cond.: G
2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.
Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G
Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.
Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G
Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.
Bronzen sculpture van Henneman 1995, nr. 9 van de 10. Voorstellend man en vrouw. 49x23x3cm.
Gepatineerd bronzen beeld van mannelijk figuur voorstellende "De Smid" ca. 1930. Materiaal: compositie 35,5x15x13cm.
Marmeren schaal met op de rand een beeldje van bronzen eland. Frankrijk ca. 1900 12xø30cm.
Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.
Bronzen abtrakte sculptuur en een sigarenrokende man. geheel rustend op een marmeren voet. 21e eeuw, gesigneerd Wayme Flagstaff, Cond.: U
Houten sculptuur van een neerdalende duif, Heilige Geest, ornament van klankbord van een preekstoel ca 1700. Cond.: G 20xø68cm.
Lindenhouten Chinese beschilderd boedhha figuur zittend op een console, ca. 1850, H.:52cm.
Origineel baccarat vaasje met bronzen voet en daaromheen een verschuifbare schaal met bladgouddecor. 18xø13,5cm. Cond.: U
Bronzen sierschotel met jachtvoorstelling Japans 19e eeuw ø37,5cm. Gestempeld Des Bronzen Brumel
Bronzen waterspugende eend ond.gesign.20e eeuw,brons groen gepatineerd H.12.5cm., L.23 cm.
Bronzen vijzel ca. 1860-1880 12xø13,5cm (stamper is 22cm.), Cond.: G
Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G
2 Vroege houten beeldjes uit India met originele beschildering met enkele beschadigingen(waarschijnlijk uit een altaar). 30x11x5cm. en 27x6x4cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.
Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.
Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een bronstig hert. Frankrijk 19e eeuw, stukje van gewei mist. 32x33x15cm.
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
3 Delen brons. 1x bronzen vijzel, 1x bronzen bel (22,5cm.), 1x kaarsenstandaard (20,5cm.), 1x vijzel (11cm.). Cond.: G
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G
Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt na 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.
Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.
Bronskleurige figuur, opa met kleinzoon aan het voorlezen. gesigneerd Mat Wanders.
Bronskleurige figuur, oma met kleinzoon aan het voorlezen. gesigneerd Mat Wanders.
Bronzen figuur van een spaarzaam geklede vrouw leunend tegen een zuil. Eind 20e eeuw. ca. 30cm.
Bronzen pronkvaas op marmeren voet, eind 20e eeuw, Jugendstil invloed,
Abstract figuur, dame in zittende houding op voetstuk. Massief hardhout palisander eind 20e eeuw. 28cm.
Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.
Grote tropisch houten opebngewerkte sculptuur van een dansende Balinese dame 43x20x10cm. Cond.: G
Houten sculpture van een Aziatische man die water haalt 20e eeuw 31x18x9cm. Cond.: G
Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G
Tropisch houten beeld van een Balinese dame zittend op ballustrade, gemaakt van jati hout 27x15x9cm. Cond.: G
Tropisch houten beeld van een Balinese dame 20e eeuw. Gesigneerd A. FATIMAH 40x24x10cm.
Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U
2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.
Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.
Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.
Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.
Bronzen beeld, voorstellende 2 olifanten in gevecht. Staand op marmeren sokkel 21e eeuw 32x49x15cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G
Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.
Paar bronskleurige figuren ca. 1900., man en een voruw, gesigneerd G. Coudray 36cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, Gesigneerd Hubert eind 19e eeuw, H.:25cm. Cond.: U
Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.
Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U
Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.
Grote porseleinen Guan Yin eind 20e eeuw, ivoorkleurig, patron van het medeleven.
Porseleinen figuur, ivoorkleurig, Guan Yin, god van het medeleven 35cm.