This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Perzisch kleed
Result: 50 EUR

Oud Perzisch kleed met Arabische symbolen en florale decors. In de kleuren: oker, blauw, licht bruin, zwart etc. Afmeting: 164 x 258 cm. In goede staat.

Perzisch kleed
Result: 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren: Donker rood, creme, zwart, groen en blauw. Afmeting: 213 x 136 cm. In goede staat.

Japans porseleinen servies.
Result: 35 EUR

Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...

Klok met 2 trompetvormige vazen
Result: 20 EUR

Oud porseleinen klokjel. Tweede helft 20e eeuw. Royal Dux Tchjechoslowakia, met batterij functie.en twee vazen Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Bodemvondst (Schenkkan)
Result: 30 EUR

Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.

Rosenthal bord
Result: 25 EUR

Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.

5 Beelden militairen
Result: 220 EUR

Vijf porseleinen militaire figuren. Gemerkt 'Napels Kings porcellane'. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Afrikaans beeldje beeldje
Result: 20 EUR

Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.

Handgeknoopt tapijt, Koela
Result: 50 EUR

Oud Perzisch fijngeknoopt kleed, design 'Koela'. Zalm-kleur met florale decors. Afmeting: 127 x 192 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Result: 80 EUR

Oud Perzisch tapijt in de tinten rood/blauw 225x335cm.

Perzisch tapijt
Result: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, in de kleuren; Rood, groen, zwart etc. Afmeting: 110 x 166 cm. In goede staat.

Beeld, Jeanne D'arc.
Starting price 650 EUR

Grote antieke Franse bronzen figuur door A. Gaudez. 1845 - 1902. Voorstellende Jeanne D'Arc met vlag. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

2x Beeld 'Zigeuners'.
Starting price 650 EUR

Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

Grote bronzen buste, 'Man met snor'.
Starting price 325 EUR

Grote antieke bronzen buste à Heuze. 'Herenbuste met snor'. Gesigneerd 'M. Fallijgj'. Afmeting: 53 x 34 x 25 cm. In goede staat.

2 x Oosterse figuren.
Result: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.

Marmeren buste vrouw
Result: 450 EUR

Antiek marmeren buste van een jong meisje. Gesigneerd Ruys. Circa 1915. Afmeting: 32 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Albast beeld, 'Jongen haakt vis'.
Starting price 450 EUR

Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Beeldje met ivoor
Result: 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen met sigaret'.
Starting price 350 EUR

Antiek bronzen figuur met gietstempel. Door 'A. Bofill', 1890 - 1939. 'Jongtje steekt sigaret achter hoed aan'. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Beeld, 'Arabier op paard'.
Starting price 360 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen pedule beeld. 'Arabier op steigerend paard'. Arm mist. Afmeting: 27 x 27 x 10 cm. In redelijke staat..

2 x Beeldje, 'Lachende baby'.
Starting price 100 EUR

Twee kleine bronzen baby bustes op marmeren sokkel. 'Lachende en huilende'. Circa: 1900. Afmeting: 11cm. In goede staat.

Beeld, 'Struisvogel met ei'.
Starting price 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Struisvogel met bronzen ei'. Afmeting: 46 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Houten gestoken beeld, 'Aartsengel'.
Result: 200 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken heilige figuur met gewaad en gezicht Jezus Christus. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Borstbeeld, 'Romein'.
Result: 550 EUR

Oud gipsen borstbeeld van een Romein op houten basement. Gesigneerd N. Mnopteae Alexandra. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Buste (marmer)
Starting price 375 EUR

Grote antieke Franse marmeren buste door A. Bertin. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Beeld, vrouw
Result: 100 EUR

Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Beeld, vrouw
Result: 100 EUR

Groot bronzen figuur 'Nymphe des Bois' par L. Moreau. 20e Eeuw. 'Bosnimf met vogel en bloem'. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Beeld, 'Herten buste'.
Result: 275 EUR

Grote bronzen hertenkop op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Vuurverguld beeld, dame
Result: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Frans vuurverguld bronzen pendulebeeld. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha met ketting
Starting price 90 EUR

Chinese bronsgegoten lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

2 x Oosterse figuren.
Starting price 130 EUR

Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.

3 Metalen figuren, divers.
Starting price 40 EUR

Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...

4 x Bronzen beeldjes
Starting price 50 EUR

Vier Oosterse bronzen figuren. 'Musicerende Indiase danseressen op lotusbloem'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Result: 175 EUR

Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting Hoogte: 45cm. In goede staat.

Beeld, Olifant.
Starting price 200 EUR

Groot beeld met polychrome olifant, met menner en aap. Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Basis gips en gerestaureerd. Afmeting: 54 x 60 x 22 cm. In redelijke staat.

Marmeren buste, 'Jongen met hoed'.
Starting price 60 EUR

Antiek marmeren buste. 'Jongen met hoed, Nr. XII'. Ongesigneerd. Afmeting: 17,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, 'Meisje'.
Result: 160 EUR

Antiek Italiaans bronzen buste op marmeren basement, door Bocchino. 'Jong meisje met buste'. Circa: 1920. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 'Vaandeldrager'.
Starting price 125 EUR

Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Result: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Result: 50 EUR

Oude oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e eeuw. Afmeting. 21 cm. In goede staat.

Set beeldjes, Corry van Amerlaar
Result: 60 EUR

Zes metalen figuren van Corry van Amelaar. Onder andere met pvc en marmeren basement. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

2x Chinees bronzen beeldje
Starting price 140 EUR

Twee maal bronzen figuren (Chinezen) met vaandels. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x Brons, 'vrouwen'
Starting price 90 EUR

Twee antieke gepolijste bronsjes, Circa: 1900. 'Boeren vrouwen met fruitmanden'. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Starting price 70 EUR

Twee maal bronzen figuur 1891. Onduidelijk gesigneerd. 'Jongen en meisje'. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje voor klok
Starting price 70 EUR

Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Beeld "Vrouw"
Result: 35 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.

Chinees bronzen figuur.
Starting price 30 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afmeting. 18 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Baby.
Starting price 125 EUR

Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen modern kunstwerk
Result: 140 EUR

Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Dame met blinddoek'. Ongemerkt. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

5x Bronzen figuren (Afrikaans)
Result: 65 EUR

Vijf antieke Afrikaanse bronzen figuren met restbeschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Beeld 'Dame bij put'
Starting price 500 EUR

Groot antiek beeld. Circa: 1900. 'Meisje bij waterput'. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. Compositie metaal. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Gegraveerde glazen wijnkoeler.
Starting price 325 EUR

Prachtige 19e eeuwse gegraveerde glazen wijnkoeler/spoelkom met wapen en florale decors. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Kristallen gembercoupe met deksel, 1880
Starting price 110 EUR

19e Eeuws kristallen geslepen gember-dekselcoupe. Minimale chip. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.

Swarovski jaarstuk 2002: Isadora
Starting price 100 EUR

Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele dozen en in goede staat.

Zeldzaam geel glazen karaf met beker.
Result: 40 EUR

Antieke uranium-glazen karaf met beker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Kunstobject Leerdam.
Starting price 50 EUR

Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.

Stel kristallen vazen met slijpwerk
Starting price 100 EUR

Twee grote antieke kristalglazen facetgeslepen bokaalvazen. Circa 1900. Afmeting: 32 x 23 cm ø. In goede staat.

4 Delen glaswerk
Starting price 60 EUR

Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...

4 Kleine kristallen stopflessen.
Starting price 60 EUR

Vier oude/antieke kristallen stopflessen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Kristallen/messing tafellamp.
Starting price 100 EUR

Grote kristallen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 43 cm ø. In goede staat.

Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)
Starting price 175 EUR

Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.

Kunstglazen vaas
Starting price 100 EUR

Oude kunstglazen bolvaas. Mondgeblazen vaas, buitenom groen, binnenin wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.

Stel candijcoupes met ruitslijpsel
Result: 120 EUR

Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes ( beide voeten met chips) 30 cm. In redelijke staat.

Karaf met 4 glazen
Result: 40 EUR

18e Eeuwse gegraveerde Duitse glazen karaf met vier bijbehorende glazen met brede voet. Voorzien van florale decors. Glazen, chips aan rand. Afmeting: 16 -29 cm. In redelijk/goede staat.

Swarovski dolfijn op golf (190365)
Result: 50 EUR

Swarovski dolfijn op golf (190365), uitgevoerd in glad en gefacetteerd kristal, ogen van Sahara kristal, 9,5x9,5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

Swarovski Goofy (690716)
Result: 120 EUR

Swarovski Goofy (690716), uit de serie "Disney Showcase Collection", gemaakt van helder gefacetteerd kristal en Jet kristal ogen, oren en neus. Hoogte 14cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

Karaf
Starting price 40 EUR

18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Ronde geslepen Leerdam spijkerbol
Starting price 40 EUR

Ronde geslepen 'Leerdam' spijkerbol. Afmeting: circa 6,5 x ø 7 cm. In goede staat.

6 Karaffen
Result: 40 EUR

Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

3 Karaffen met div. slijpsel.
Starting price 40 EUR

Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.

Swarovski roodkapje (191695)
Result: 40 EUR

Swarovski roodkapje (191695), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd hoofd, armen en benen. Ze draagt een los mandje, 9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

2 Kunstglazen vazen
Starting price 35 EUR

Twee kunstglazen moderne vazen. Eén maal geel-groen-roze. Eén maal blauw. Ongemerkt. Afmeting: 20-31 cm. In goede staat.

4x Paper Weights, 1x vaas
Starting price 35 EUR

Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.

3 Delen Swarovski
Result: 80 EUR

Drie delen Swarovski waaronder: 1x Roodkapje 191695 (mandje mist) met gematteerd hoofdje, armen en benen, 8,6cm., 1x paddestoelen (119206) van gefacetteerd helder kristal op gematteerde witte voet, 3c...

4 Delen Swarovski
Starting price 70 EUR

Vier delen Swarovski uit de serie "Zuidzeedromen" waaronder: 1x Schorpioenvis (604011), uitgevoerd in volledig geslepen helder kristal, vinnen en ogen in de kleur Smokey peach (5,5x7x6,5cm.), 2x kogel...

Swarovski "Wonders of the sea"
Result: 100 EUR

Swarovski Harmony (Jaarlijkse editie 2005), scene uit de serie "Wonders of the sea" met een kleine school vissen, een mat kristallen anemoon en twee clownvissen. Geheel te plaatsen op een standaard. I...

6 Delen Swarovski
Starting price 115 EUR

Zes delen Swarovski waaronder 3 vlinders (2x goudkleurige voelsprieten en 1x zilverkleurige voelsprieten), 3,5-5cm. en 3 uiltjes. Allen in goede staat

Swarovski Kiepwagon (171233)
Result: 45 EUR

Swarovski Kiepwagon (171233), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons. Inclusief originele doos en in goede staat, lengte: 4,1cm.

Swarovski Gecko (905541)
Result: 65 EUR

Swarovski SCS Gekko (905541), gelimiteerde uitgave van groen kristal met zwarte ogen en rode accenten op de kop. Inclusief originele doos en in goede staat

Swarovski baby haai (269236)
Result: 40 EUR

Swarovski baby haai (269236), uitgevoerd helder gefacetteerd lichaam op helder basis van glad kristal 12x5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

2 Delen Swarovski (235045 en 181756)
Result: 50 EUR

Twee delen Swarovksi: 1x Hertje uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus, 1x Kangoeroe met jong in de buidel (181756). Beide met originele dozen en in goede staat.

Diverse delen Swarovski
Result: 30 EUR

Diverse delen Swarovski: 1x poedel staand ( 167571), 1x zwaan, 1x klein diertje en 1x zakje met verschillende formaat hartjes/kristallen. Allen zonder originele doos, in goede staat.

2 Rode glazen vazen
Starting price 25 EUR

Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat

KPM servies
Starting price 350 EUR

Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen theeservies met florale- en goud decors. Handgesigneerd + monogram schilder. Bestaande uit: Theepot, suikerpot + melkkan, zes kop+schotels, vier gebakborden. ...

Sitzendorf pronkvaas
Result: 475 EUR

Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.

Chinese vaas
Result: 500 EUR

Zeldzame grote Chinese porseleinen flacon fles met drakenhengsels, florale-en figuren decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26,5 cm. In zéér goede staat.

Karlsruhe plaquette
Starting price 400 EUR

Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Kang Xi vazen.
Result: 1.000 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen vazen met karper in zee en hemeltempel decor. Gemerkt. Afmeting: 30 x 10,8 cm ø. In goede staat.

9x Verdeelschaal
Result: 650 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.

9x Verdeelschaal
Result: 950 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met 'Familie Rose' bloesem, tekst en vogel decor. Gemerkt. Afmeting: 13,5 - 21 cm. In goede staat.

Chinees kannetje met deksel.
Starting price 220 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen deksel-schenkkannetje met figuren en landschap decor. (Chine de commande?). Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Wanli schotel
Result: 600 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.

7 x Chinees bord, 'Queng Long'.
Starting price 350 EUR

Zeven maal 18e eeuws Chineese porseleinen 'Queng Long' borden met kust en huis decor. Eén bord randglazuurschades, één bord haarlijnen + randglazuurschades, één bord randglazuurschade, één bord licht ...

Yixing theepot.
Result: 650 EUR

Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.

Kutanie bloempot
Result: 700 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen bloempot met florale, vogels en goud decor. Prachtige kwaliteit ! Gemerkt. Afmeting: 32 x 44 cm ø. In goede staat.

Twee Yixing theepotjes
Result: 100 EUR

Twee antieke Yixing theepotten. Eén maal met rondom coulissen florale decors (deksel mist + beschadiging). Eén maal pompoen-vormig met vleermuis op deksel (chips binnenrand). Gemerkt. Afmeting: 12 - ...