Zilveren tasbeugel, rechthoekig model versierd met strakke krullen en guirlandes. Louis XVI-stijl. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Breedte beugel 14 cm. In goede staat.
Brons gegoten hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger
Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Barok tafelklok, circa 1800, Duitsland. Met ingebouwd Frans antiek uurwerk, circa 1820. Klok heeft ankergang, touwtjesslinger, halfuur-slag uurwerk. (mogelijk huwelijk). Functies niet getest. A...
Twee maal bronzen figuur 1891. Onduidelijk gesigneerd. 'Jongen en meisje'. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse bouille pendule op console met rood schildpad. Circa 1880. Acht-daagsuurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Bouille laat deels los, glaasje mist,van console bouille weg. Afmetin...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met schelpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vrouwelijk naakt'. Ets op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...
Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...
Swarovski Pluto (692344), uit de serie "Disney Showcase Collection", gemaakt van helder gefacetteerd kristal en Jet kristal ogen, staart en neus. 11x9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.
Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Acht prachtige 19e eeuwse mondgeblazen wijnglazen met goudrand. Glazen hebben een brede voet en zijn licht geribt. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.
Swarovski SCS Gekko (905541), gelimiteerde uitgave van groen kristal met zwarte ogen en rode accenten op de kop. Inclusief originele doos en in goede staat
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten Davenport (Captainsdesk) met diverse lades, schrijfblad en opbergvakken. Afmeting: 81 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen deksel-schenkkannetje met figuren en landschap decor. (Chine de commande?). Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm
Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...
Zeer grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Der Alte Fritz Augustus Rex'. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Schadon'. Rechter schouder bakfout bijgewerkt + stok mist. Afmeting: 77 x 33 cm ø. In redelijke sta...
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.