19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met afbeelding van een zeilschip. 10x8x6cm. In goede staat.
Kristallen karaf met zilveren voet, montuur en stop. Schenkkaraf op zilveren voet met 2 parelranden, 2 zilveren banden met getrembleerde bewerking door middel van een ketting verbonden en een zilveren...
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Fayence' klepkannen. Circa 1900 - 1920. Eén met '835' zilveren deksel (chip basement). Eén met tinnen deksel. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Loddereindoosje met gedreven afbeeldingen en los opgehoogd deksel met inscriptie 'GS 1870'. Onbekende merken. Ca. 40 gr. Afmeting: 5 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Vos. 'Storm aan de kust'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø ko...
Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Drie delig zilveren setje, bestaande uit een zilveren kop en schotel en specerijenbakjes. De kop en schotel, 800/000 zijn versierd met fraai graveerwerk en greep met Egyptisch figuur, ø9x7 cm en 2 spe...
Zilveren ovale mand, 833/000, met geschulpte rand. Voorzien van ajour gezaagde spijlen en krullen, versierd met opgelgde parelrand. De mand staat om een ovale ring met filetranden. MT.: J. Duijndam, L...
Collier en armband van bloedkoraal, verlopend collier van langwerpige bloedkoralen met double sluiting en een armband 4 rijen met geelgouden langwerpige sluiting, 585/000, met 3 ovale bloedkoralen. sl...
Mooie strakke zilveren presenteerschaal, 925/000. Vierkante schaal met hamerslag en omgeslagen brede randen. Geplaatst op vierkante voet. Getekend: Lale. 31x31x5cm. ca 878 gram. In zeer goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 833/000. Gladmodel met balustervormige kolom op ronde voet . MT.: Fa. W.Burger en Zonen, Haarlem jl.:P:1950. ø10x19 cm. Aan één onderzijde is de lak wat los. In goede staat.
Zilveren koordarmband en -ketting, 925/000. Set van een armband en ketting, Breedte 5 mm, lengte 45 en 19,5 cm Totaal ca 40,4 gram
Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...