Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø ko...
Loddereindoosje met gedreven afbeeldingen en los opgehoogd deksel met inscriptie 'GS 1870'. Onbekende merken. Ca. 40 gr. Afmeting: 5 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel met chinoiserie decor. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws porselein. Ongemerkt. Frankrijk. Eén maal koekdoos + onderschaal. Eén maal schaal, handbeschilderd. Afmeting: 20 -34 cm. In goede staat.
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met zilveren voet, montuur en stop. Schenkkaraf op zilveren voet met 2 parelranden, 2 zilveren banden met getrembleerde bewerking door middel van een ketting verbonden en een zilveren...
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Struisvogel met bronzen ei'. Afmeting: 46 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen Chinese gesigneerde figuur. 'Oude schoenmaker'. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren staaframmelaar, 833/000 met benen bijtstuk. Bolle rammelaar met parelrand en opengwerkte rand met cirkels en kruisjes. Bevestigd op een benen handvat. Tevens voorzien van kleine zilveren ring...
Zilveren loddereindoosje, 835/000, gestanst model met cartouches en krullen. 4x3x4,5cm. MT.: Fa. J.H. van der Meulen, Joure, jl.:c:1962. ca 25 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ronde kralen ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden langwerpige sluiting met 3 bloedkoralen, 15x5mm, met fraai ei...
Bijzondere boterstolp met zilveren koe. Kristallen boterstolp met onderschotel, binnenbakje en stolp. De stolp is versierd met geëtste lijnen en meandermotief, bekroond met een zilveren knop met een l...
Handgemaakte zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een fuchsia. Grootte 7x3cm. ca 12,8 ram. In goede staat
Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen,...
Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.
Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel. 875/000. Afmeting: 12,5 x 4 cm. Ca. 14,5 gr. In goede staat.
Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.:L1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...
Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, ronde kralen ø 4,5 mm, met gouden veeroog, 585/000. lengte 42 cm. ca 14,4 gram.
Zilveren pasteischep met ajour-gezaagde en gegraveerde bak met gecontourneerde rand en steel voorzien van filet en parelrand. Mt. C.J. Begeer, Utrecht JI H 1892. Afmeting: circa 6 x 21 cm. Ca. 49 gr. ...
Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...
Mooi zilveren trekpotje, 925/000. Fraai trekpotje versierd met parelrand en lijnbewerking met bloembewerkte knop. Voorzien van importeursteken: Koninklijke van Kempen, Begeer en Vos, Rotterdam. 20x11x...
Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee ovale broches met bewerkt jade. 35x27 mm. In goede staat
Twee zilveren strooiers, Engels, gevuld. Balustervormig op ronde voet. ø5x12cm. Beide strooiers rand gedeukt.
Bloemensteker met ronde zilveren onderschaal, 925/000, en glazen inzetstuk voor bloemen. ø 19x13cm. MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.: R: 1916. In goede staat.
Stel fraaie zilveren gembervorken met florale graveringen en getorste stelen met spatelheften. 835/000. Voorzien van parelrand. Mt. J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten. Circa: 1870. Ca. 47 gr. Lengte:...
Armband met 5 rij granaten en een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 5 rijen ovaal gefacetteerde granaat, 3,5x5mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 23 mm, met opgelegde geschulpte ran...
Duitse notenhouten Grunderzeit staande klok, twee delig. Circa 1880. Huwelijk uurwerk met klokkast, kroon niet origineel. Klok heeft twee gewichten, halfuur slag. Functies niet getest. Afmeting: 220 c...
Zilveren eierlepel, 835/000, met een deels getorste steel met puntige steel versierd met Biedermeier gravure. Mt.: P.Suur, Den Haag jl.: B: 1886. Lengte 18 cm. ca 24 gr. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.
Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...
Zilveren chatelaine 835/000 met 3 signetten, 2 stempels en 1 sleutel MT: oa. Niekerk Schoonhoven 20cm ca 38 gr.
Zilveren morellenlepel, 835/000, met deels getorste steel met rattenstaart en voorzien van een Biedermeier gravure. De bak is voorzien van een schenktuitje. 24 cm. ca. 53 gr. MT.: Onleesbaar jl.: Q: 1...
Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.
Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram
Originele Duits notenhouten Lenzkirch tafelklok met messing versieringen. Klok heeft een achtdaags-uurwerk, stil uurwerk. 'Lenzkirch, 1 Million 184218'. Afmeting: 31 cm. In goede originele staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Antiek Franse vuurvergulde Louis Seize, Empire pendule met Amor. Circa: 1800. In goede complete staat met zeer goede vuurvergulding. Eén chip bij wijzerplaat sleutelgat. Pendule heeft achtdaags-uurwer...
Negentiende eeuwse Franse palissanderhouten pendule met florale intarsia en verzilverde wijzerplaat. Omstreeks 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger. Afmeting: 22 cm. In goede s...
Groot antiek beeld. Circa: 1900. 'Meisje bij waterput'. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. Compositie metaal. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...