Antiek messing horlogemakers gereedschap in origineel foudraal. Circa: 1900. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bewerkte walnoot, met vele figuren uitgesneden. Afmeting: 4 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee antieke plated fruitschalen met glazen binnenschalen (chips af). Circa: 1900. Afmetingen: 27 x ø 25 cm. en 17,5 x ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.
Negen natuurstenen + marmeren ballen. 20e Eeuw. Afmeting circa: ø 6 cm. In goede staat.
Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse staande moorlamp met vergulding en polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 206 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse houtgestoken vergulde wandkandelaren, Louis Seize-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 33 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuurlijke tafellampen. Circa 1900. 'Les Fleurs' en 'Le Mecanicien'. Later geëlectrificeerd. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws gegraveerde messing tabaksdoos met twee spreuken en figuren. Afmeting: 12,5 x 7,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat. Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Drie antieke ivoren Japanse netsuke's. Circa: 1900. Eén maal man met fruitmand. Eén maal boeddha. Eén maal man met gereedschap. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke tafellamp. Circa: 1920. 'Jongen op klompen'. (fitting gemoderniseerd). Compositie metaal. Afmeting: 22 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Voor-oorlogse grote plated tuba. 'Imperial Zaandam'. Bedeukt. Voor deco. Afmeting: 95 x 60 x 40 cm ø. In redelijke staat.
Antieke viool met etiket 'Giuseppe Carlo Fratelli Fiscer, Milano Vicino alla balla 1790'. Strijkstok en partituren aanwezig. Afmeting: 59 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse cloisonne vazen met florale decors. Twee maal beschadigingen. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Zeldzame Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen banden, scheepjes-vorm. Afmeting: 36 x 35 x 28 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Eén tempelleeuw. Eén man met fluit. Eén lachende dikke Chinees. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Antiek Neo-Renaissance gietijzeren haardset met twee vuurbokken en voorscherm. En vier-delige haardset met figuren. Afmeting: 32 - 107 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws gietijzeren haardplaat met florale decor. Afmeting: 74 x 55 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood 'vlinderlamp'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 30 x 31 cm. In goede staat.
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting. ø 36 x 167 cm. In goede staat.
Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Grote houtgestoken figuurlijke tafellamp. 'Boer met klompen en duiven in zijn hoed'. Circa: 1950. Afmeting: 85 x 46 cm ø. In goede staat.
Kristallen hallamp, acht lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 70 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal verhaal van de stad Leeuwarden. Simon Abbes Gabbema, door Tobias Gutberteth 1701. Band licht los, eerste pagina's beschadigd. Eén maal geschiedkundige beschrijving ...
Lot van tien antiquarische boeken. Onder andere: Vier maal 'Shakespeare's Dramatische Werke, Erster Band - Leipzig'. Eén maal 'Handwörterbuch, Holländisch - Deutsch 1832'. Eén maal 'Deutscher Doppelwö...
Interessant antiquarisch Hollands schriftstuk, anno 1695. Dulcis hospes Animé. Handgeschreven en getekend. Afmeting: 20,5 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9 x 38 x 31 cm. In rede...
Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen tin met glas. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén tablet, twee glazen, één decanter karaf, één dekseldoos, één tafellamp. Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse porseleinen schenkkan met tropische figuren decor onder palmen. Met tinnen deksel. 'T.J.B.J. Mayers Dale Hale pottery'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Drie delen 18e - 19e eeuws tin. Eén grote kraantjeskan en twee ketels. Afmeting circa: 26 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.
A.G. Learned 1872 - . Twee antiek Engelse koper gegraveerde portretten van dames in eikenhouten lijsten. Circa 1920. Afmeting: 16,5 - 14,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.
Twee prachtige antieke bronzen Jugendstil wandborden, octagonaal met zweepslag decors. Circa 1900. Afmeting: 35,5 x 35,5 cm. In goede staat.
Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat
Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 59 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde opaline glazen petroleumlampen. Circa 1900. Eén glazen kap is kapot. Afmeting: 41 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote antieke koperen Renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bewerkte bronzen wolhouder aan ketting met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam antiek lepelrek met gedateerde lepels, anno 1625 en anno 1615. Smeedijzer met graveringen en koper. Afmeting: 73 x 7 x 60 cm. In goede staat.
.
Koperen aker, 18e eeuw. Aker op bolpoten, koper genageld (één bolpootje mist). Afmeting: 32 x 42 cm ø. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonne met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Neogotische messing kerk-kandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing Neo-gotische kaarskandelaar met Franse lelies. Kandelaar is in hoogte verstelbaar. Afmeting: 46 x 55 x 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Barok wandkandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 42 x 40 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing Barok-stijl penkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...
Twee oude Japanse cloisonne dekselvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 9,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Japans cloissone trekpotje met paradijsvogel en vlinder decor. Dekseltopje niet origineel. Afmeting: 8 x 13 x 8,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...
Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
Duits antiek Jugendstil W.M.F.plated wandbord met lyra spelende vrouw. Circa 1900. Afmeting: 29 x 30 cm. In goede staat.
Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.
17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...
Grote antieke Japanse ivoren gesigneerde Okimono. Eerste helft 20e eeuw. Man met kinderen en fruitmand. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tassa met de duivel. Bovenschaal mist. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Duits wortelnoten Barok documentenkistje met bandintarsia en geheime lades achter-zijwand. Circa: 1800. Lichte schades. Afmeting: 21,5 x 35 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws grote smeedijzeren buitenlantaarn, afkomstig van een slot/kasteel. Eén bovendeurtje doorgeroest, verder in goede staat. Afmeting: 110 x 43 x 27 cm. In goede staat.
Antiek messing met kristal karaffenset met wijnrank en mailskolf op deksels. Circa: 1890. Afmeting: 17 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse houten camera op houten met messing statief, "Contessa Nettel Stereo Tropical Deckrullo-Nettel" . Compleet in lederen koffer met accessoires. Afmeting: 21 - 88 cm. In goede staat.
Een stel zeldzame antiek figuurlijke tafel-petroleumlampen met marmeren basement, compositie metalen figuren en opaline glazen reservoirs. Circa: 1880. Afmeting circa: 70 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse vergulde omkeerbare kaarskandelaren in dekselcoupe of kandelaar vorm. Fijn gecisileerd met guirlandes en ramskoppen en gaaf wit marmer. Afmeting: 22 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Prachtige Napoleon III mahoniehouten Louis Seize-stijl stoof met verguld messing sierwerk. Frankrijk, circa 1870. Afmeting: 38 x 40 cm ø. In goede staat.
Antiek historisme gietijzeren tafel-petroleumlamp met twee etages. Circa: 1880. Brander weg van petroleumlamp. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 146 x 32 x 32 cm. In goede staat.
50-er Jaren 'Seeburg Jukebox High Fidelity, 100 Select o. Matic'. Inclusief platen. Afmeting: 136 x 70 x 80 cm. In zéér goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...
Grote oude metalen figurenstalamp in Art Nouveau-stijl met bloembak. 20e Eeuw. Lamp is 6-lichts met originele polychromie. Eén glazen kelk gelijmd. Afmeting: 164 x 45 cm ø. In goede staat.
Grote Franse vroeg 19e eeuwse Louis Seize/Empire beeld, 'Sphinx op bank'. Gebruneerd brons en vuurverguld brons. Gemonteerd op latere marmeren basement. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.