Oude Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 34 cm ø. In goede staat.
Twee delen Aziatica, 20e eeuw. Eén maal natuurstenen snijstuk met draken. Eén maal Tibetaanse metalen dolk. Afmeting: ø 14,5 - 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse viool met twee strijkstokken in koffer + accessoires. Afmeting: 60 x 21 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude mahoniehouten schildersezel in Roccoco-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Groot lot linnen in balen. Afmeting circa: 40 x 18 cm ø. In goede staat.
Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.
Notenhouten gestoken wandbarometer met Hollandse aanduiding (Jachtbarometer). Circa: 1920. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Twee vaandels, 19e eeuw. Geborduurd met op linnen geschilderde lam gods. In Renaissance stijl. Afmeting: 117 x 68 cm. In goede staat.
Oude 50-er jaren Tenor Banjo. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Glazen bol met achterglas lithografieën, op messing voet. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.