Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Charmante 18e eeuwse twee-delige kastanjehouten Franse buffet/servies-kast. Twee deuren en bovendeel met servies regalen. Mooie patina. Afmeting: 215 x 111 x 60 cm. In goede staat.
Twee zeldzame stoelen door 'Bruno Mattson' 1937. Houten corpus met bruin leder (Eva stoel) gebogen hout + schroeven. In originele staat. Afmeting: 86 x 66 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Prachtige Hollandse Renaissance stijl Barok kussenkast. Circa 1800. Kast is gemaakt van palissanderhout en eikenhout en heeft rondom robbelijst werk, twee lades en kast is geheel uitneembaar. Afmetin...
Vroeg 19e eeuws teakhouten koloniaal kabinet met origineel messing beslag. Kabinet heeft twee deuren en elf lades. Mooie messing slotplaat. Slot deur mist. Afmeting: 156 x 90 x 46 cm. In goede staat.
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze porseleinkast met twee extra deuren naast lades in onderstuk. Kast heeft origineel bronzen beslag en klauwpoten. In goede ongerestaureerde staat. Af...
Duitse mahoniehouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Met handbeschilderd gebogen binnenleven met lades en deurtje. Secretaire heeft uitschuifbaar blad en afneembare snijstukken. Afmeting: 19...
Antieke Duitse eikenhouten Barokkast met robbe-lijsten. Anno 1779. Oudere restauratie. Ooit vaste kast geweest, maar professioneel uitneembaar gemaakt, circa 1920. Rugwand van kast is vervangen. Kast ...
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Jugendstil bureau met zweepslag florale panelen, lades achter deur + groen schrijfleer. Circa: 1915. Afmeting: 80 x 76 x 134 cm. In goede staat.
Bijzonder mooie grote antieke eikenhouten Jugendstil slaapkamer. Acht-delig. Circa 1910. Slaapkamer is bewerkt met florale zweepslag motieven. Afmeting kasten: 210 x 140 x .58 cm. Afmeting bed: 190 x...
18e - 19e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met afneembare kop. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 215 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afmeting. 240x175x66 cm. In goede staat.
Zuid Duitse notenhouten met kersen commode. Louis Seize, met messing ringbeslag en intarsia op blad met diverse houtsoorten. 18e Eeuw. Afmeting: 84 x 116 x 61 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...
Grote Duitse eikenhouten Barokkast met beschildering. Anno 1809. Kast is voorzien van prachtig lijstenwerk en heeft een afneembare koplijst en een antiek slot. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 199 x...
Antieke Franse boulle secretaire Napoleon III, met vier lades en klep, rood schildpad en palissander, wit marmeren blad. Stukjes schildpad missen en stukjes koperdraad missen. Circa: 1870. Afmeting: 1...
Grote antieke Duitse notenhouten 'Grunderzeit' buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Gedeelte tussenstuk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 240 x 70 x 140 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuws Duitse eikenhouten ranken Barok kast, met binnenin leuke lades en schappen. Kap is afneembaar. In originele ongerestaureerede staat. Afmeting: 191 x 176 x 58 cm. In goede staat.
Grote uitneembare Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met mooi lijstwerk, lades en origineel beslag en slot. Anno 1791. Afmeting: 206 x 71 x 190 cm. In redelijk/goede staat.