This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

'Walther' seinpistool, 1940.
Result: 225 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Penvuur revolver.
Starting price 150 EUR

19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2 Geweerkolven
Result: 30 EUR

Twee voor-oorlogse mahonie geweerkolven. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

2 Politie signaalfluiten
Starting price 30 EUR

Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Mosa plaquette, 1945
Starting price 30 EUR

'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.

Helm, Gemeentepolitie (Ned.)
Starting price 60 EUR

Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat.

Militaire binnenhelm
Starting price 30 EUR

Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Landmacht gala-pet
Starting price 40 EUR

Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.

Militaire koppelriem
Starting price 30 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

2x Militaire opsteker emblemen
Result: 27 EUR

Twee militaire opsteek-emblemen van messing, op leder gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Starting price 30 EUR

Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.

Hartsvanger, ca. 1900.
Starting price 80 EUR

Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Hartsvanger
Starting price 50 EUR

19e Eeuwse hartsvanger met gewei-heft. Afmeting: 54 cm. In goede originele staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Result: 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie, commandant v.d. Werff, 21 Sept. 1938 Nijmegen'. Afmeting: 49,5 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem
Starting price 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire kaartentas
Result: 30 EUR

Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.

Militaire landkaart van Arnhem, 1934.
Starting price 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Kaartentas met gradenboog
Starting price 30 EUR

Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.

Lederen politie koppelriem
Result: 60 EUR

Oude lederen politie koppelriem met pistooltas. 20e Eeuw. Afmeting: circa 100 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Lederen koppelriem
Starting price 30 EUR

Militaire lederen koppelriem. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 90 x 8 x 2 cm. In goede staat.

Engels koppel + pistoolholster 1941
Starting price 40 EUR

Engels koppel met pistoolholster, 1941. Afmeting: 80 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Ned. Marechaussee koppel
Result: 50 EUR

Oude Nederlandse lederen marechaussee koppel met pistooltas en minutietasje. 20e Eeuw. Afmeting: circa 90 x 23 x 5 cm. In goede staat.

3 Antieke kruitmaatjes
Result: 40 EUR

Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.

Antiek ijzeren kogeltang
Result: 40 EUR

Antiek ijzeren kogeltang. Van ijzer met houten grepen. Gemerkt '9,5 en 2'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Result: 40 EUR

Antieke kruithoorn van leder en messing. Engels, gemerkt 'Dixons & Sons', 1,5 en 1¼ aanduiding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Starting price 60 EUR

Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Oosterse kruithoorn
Result: 190 EUR

Antieke houtgesneden Oosterse kruithoorn met figuren decor en messing stop. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Result: 50 EUR

Kruithoorn van koper en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kruithoorn
Result: 60 EUR

Engelse kruithoorn gemaakt van hoorn en messing. 19e Eeuw. Patent 'G. + J.W. Hawksley Sheffield'. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Antiek ijzeren kogeltang
Result: 40 EUR

Antiek ijzeren kogeltang. Gemaakt van ijzer met houten grepen. Afmeting: 26,3 cm. In goede staat.

Antieke signaalhoorn.
Result: 75 EUR

Antieke signaalhoorn van messing. Circa 1900. Deukjes. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.

'Springfield' bajonet, (U.S.)
Result: 75 EUR

U.S. 'Springfield' bajonet (ingekort model). 'Pal. Mod. LI.F.H. U.S. 1943'. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antiek kapmes met houten grip.
Starting price 40 EUR

Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Starting price 60 EUR

Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Tsjechische bajonet
Result: 50 EUR

Antieke Tsjechische bajonet voor geweer CZ. Gemerkt met '2' in cirkel. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Zwitserse bajonet
Result: 58 EUR

Antiek Zwitserse bajonet, M.1911. 'Waffenfabrik Neuhausen, Nr. 44956'. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Starting price 80 EUR

Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Starting price 60 EUR

Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Franse 'Lebel' bajonet
Result: 70 EUR

Antieke Franse 'Lebel' bajonet Nr. 59053, met messing heft en metalen schede. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bajonet
Starting price 70 EUR

Antieke Engelse bajonet 1913, met een lederen schede. Voor een Engels geweer P 14. Afmeting: 56,5 cm. In goede staat.

Zwitserse bajonet
Result: 110 EUR

Antieke Zwitserse bajonet 'Eisener Swytz' model 1914, met lederen schede. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Infanterie sabel Nr.: 3
Result: 91 EUR

Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Nederlande bajonet
Starting price 60 EUR

Fraaie antieke Nederlandse M 1895 'Mannlicher' bajonet 'Hembrug'. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Spaanse 'Toledo' bajonet
Starting price 50 EUR

Antieke Spaanse 'Toledo' bajonet met lederen schede. 'Artelleria 1897'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet met zaaglemet
Result: 100 EUR

Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Result: 120 EUR

Duitse bajonet. Gemerkt 'E. Pack und Söhne Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Franse MAS bajonet
Starting price 85 EUR

Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Starting price 30 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.