Kopie van een kolbak. Koninklijke Marechaussee 1938. Afmeting: 19 x 22 cm ø. In goede staat.
Klein antiek pistool. Gemerkt 'E.L.G' en 'R' met kroon. Monogram 'H.S'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Oranje herdenkings wandobject. 1815 - 1865. Oranje-Wellington-Bluecher. Kopergeslagen met cavalerie en houten lijst geëboniseerd. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Collectie van zeven militaire en politie emblemen. 20e Eeuw. Onder andere: Metropolitan Police, Middlesbrough Police, Joris en de draak etc... Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Oude koperen dolk uit Syrië met hoorn belijnde heft. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke messing politiefluit. Tilburg en opdruk pol. Afmeting: 12,5 cm.
Messing signaalhoorn. Politie of militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,3 cm. In goede staat.
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kanon met wapen op de loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee bronzen kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kanon uit collectie van der Werff, met wapen op loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde revolver. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek pistool met bewerkte kolf. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vuursteen voorlader pistool met knuppelkolf. Oxydatie. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse voorlader pistool, dubbelloops. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.
Twee pistolen, 18e eeuw. Eén met bewerkt hout en graveringen. Beide pistolen hebben bewerkte loop. (beschadigingen). Afmeting: 50-52 cm. In redelijke staat.
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afmeting. L.114 cm. In goede staat.
Antieke militaire lederen paarden-voerzak. Gedateerd 1836 en initialen. Afmeting: circa 40 x 22 cm. ø
Complete serie Deutsches Waffen-Journal (DWJ) van 66 t/m 2004
Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat
Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.
Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.
Serie Armamentaria 1 t/m 10, jaarboeken legermuseum can 1966 t/m 2006.