Twee oude Indonesische krissen. Bij beide krissen houten schedes. Iets beschadigd. Afmeting: 45 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse dolk in messing met leder schede, Nr. 7. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Hollandse bajonet, Nr. 4591 H. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet. Gemerkt 'E. Pack und Söhne Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antiek 'Eisenhauer' sabel met houten grip. In origineel ijzeren schede. Originele patina. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse bajonet met messing heft en ijzeren schede. 'St. Ètienne 1871'. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse musket standaard. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antiek Javaanse hartsvanger met benen heft in messing met lederen schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude Javaanse kris met bewerkt lemet. Messing schede met hout = huwelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Duitse bajonet, WO II. Gemerkt met weegschaal en 'ACS'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker. 'Carl Zeiss Jena'. Dienstglas 6 x 30, H/6400. Afmeting: 11,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse bajonet 'Eisener Swytz' model 1914, met lederen schede. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Ongemerkt. Originele patina. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.
Percussie jachtkogel geweer met loopstok. 19e Eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse (politie) sabel, Nr.: 952. 'J. Fonson, Bruxelles'. Sabel heeft hoornen grip. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse antieke infanterie sabel met messing heft. Model 1807, No 1. Zonder schede. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Twee antieke pistolen. Eén met afneembare loop. Eén damespistool, D.R.G.M. J.G.A. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Groot lot militaire emblemen etc. In cassette. 20e Eeuw. In goede staat.
Set antiek lederen laarzen en cavaleriekappen. Afmeting: circa 40 - 46 cm. In goede staat.
Oude lederen brandweerhelm uit Zutphen. Eerste helft 20e eeuw. Compleet met binnenhelm. Afmeting: 19 x 24 x 18 cm. In goede staat.
Oude Zwitserse officiersdolk 'Eizener Schwyz nr. 30626'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Duitse bajonet, 'S 173 K - Nr. 1414'. Voor M 98. WO II. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons. Circa 1900. Eén maal adelaar met kroon. Eén maal briefopener Rochefort. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Oranje herdenkings wandobject. 1815 - 1865. Oranje-Wellington-Bluecher. Kopergeslagen met cavalerie en houten lijst geëboniseerd. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.
Oostenrijkse bajonet. 19e Eeuw. 'Werndl 1881 M. de Steyr'. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse lans. Originele staat. Afmeting: 205 cm. In goede staat.
Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
U.S. Vechtdolk met houten grip en originele schede. 'U.S. M3 Imperial'. WO II. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
U.S. 'Springfield' bajonet. UC US 1942. WO II. Afmeting: 52,5 cm. In goede staat.
Antiek Italiaanse dolk met bewerkt lemet, houten grip met ijzerdraad in houten met leder beklede schede. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Nederlandse Landmacht helm met lederen binnenhelm. 1916. Afmeting: 12 x 23 x 27 cm. In goede staat.
Oude ijzeren bajonet Nr.: 10729. Frankrijk. Systeem Lebel. Met originele schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet. 'Mre de Armes Jun'. Voor geweer 1871. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antieke bajonet met gravure. Vermoedelijk België/Frankrijk. 'Mre d'Armes de St. Etienne Aout 1875 Nr. 62730'. Mooie patina. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Regiments-trommel met riem en trommelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 39 cm ø. In goede staat.
Antiek Duitse sabel met messing en lederen heft. 19e Eeuw. Model 'Normashte Hof Lieferant Berlin'. Afmeting: 95,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Sumatraanse kris met hoorn en been. Schede gebarsten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.
Italiaanse bajonet, 'B.F. 336'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Kopie van een kolbak. Koninklijke Marechaussee 1938. Afmeting: 19 x 22 cm ø. In goede staat.
Hollandse handbeschilderde helm met Koninklijke Marechaussee-teken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'F.W. Höller'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
U.S. 'Springfield' bajonet (ingekort model). 'Pal. Mod. LI.F.H. U.S. 1943'. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke signaalhoorn van messing. Circa 1900. Deukjes. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Nederlandse Kepi. Koninklijke Marechaussee. 'Bal en Zoon, Reigerstraat 14, Tel. 1364 Breda'. Afmeting: 16 x 19 x 22 cm. In zeer goede staat.
Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren bajonet met houten grip, gemerkt met weegschaal en letters A.C. 1125 S met kroon en 2453. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
Antiek Zwitserse bajonet 'Eisener Schwytz'. Model 1918, Nr. 647540. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
'F.N. Flobert' 9 mm. geweerloop met mechanisme. Lichte oxydatie. Afmeting: 64,5 cm. In goede staat.
Nederlandse militaire motorhelm, compleet met lederen binnenhelm. 40e jaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 22 x 18 cm. In goede staat.
U.S. 'Springfield' bajonet PAZ 1943. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antieke bajonet 'Haerens Tolhuis, Nr. 90541'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet Nr. 59053, met messing heft en metalen schede. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws scherm sabel van ijzer met roggehuid grip. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
Lederen militaire kaartentas met vakverdeling. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Nederlandse militaire overjas. Heideveld T.C. 31. 4218. 11. 1985. K.L. Mitin. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Engelse landmacht helm met lederen binnenhelm. 1928. Afmeting: 26 x 29 x 11 cm. In goede staat.
U.S. Landmacht helm met Nederlandse binnenhelm. '1941 M I'. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Militaire messing plaquette. Kanon, tank, 105 mm. N.S.N. 1015-99-960-1970, type L7 A3. Gegraveerd met lauer en J met kroon. Afmeting: 22,5 x 15 cm. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) kogelgeweer. Zonder mechanisme. Afmeting: 101 cm. In redelijk goede staat.
Antiek Hollandse militaire signaalhoorn met schildje 'Je Maintendrai'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse militaire signaalhoorn. 'Hanken & Zoon Rotterdam'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28,5 cm. Hoorn is licht bedeukt.
Duitse bajonet voor karabijn 'K 98 Mauser - Nr. 1818, 44 ASW'. WO II. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Grote Kukhri Gurkha dolk. Nepal. In lederen schede. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Militair vechtmes. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet voor 'Lebel' geweer, Nr. 82278. Circa 1900. Afmeting: 48,5 cm. In goede staat.
Engelse kruithoorn gemaakt van hoorn en messing. 19e Eeuw. Patent 'G. + J.W. Hawksley Sheffield'. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude lederen politie koppelriem met pistooltas. 20e Eeuw. Afmeting: circa 100 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek klapmes met hout en messing heft. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Serie Armamentaria 1 t/m 10, jaarboeken legermuseum can 1966 t/m 2006.
Antiek Zwitserse bajonet, M.1911. 'Waffenfabrik Neuhausen, Nr. 44956'. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Duitse bajonet WO II. Voor M 98, Nr. 1310 etc.. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) loop met trekker en mechanisme. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Oude decoratieve sabel en lederen geweerholster voor officier te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 - 87 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.
Spaanse 'Toledo' bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse armdolk met lederen schede en armband en houten grip. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm.
Engelse 'Lee Enfield' bajonet voor Indië. 'M.I.L.". Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42,3 cm. In goede staat.
Engelse 'Lee Enfield' bajonet. Model 'Spike - No. 4 MK II'. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Zwitserse bajonet, M 1918. Voor karabijn 31. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Set politie cavalerie-sporen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 22 x 10 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Tsjechische bajonet voor geweer CZ. Gemerkt met '2' in cirkel. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Kruithoorn van koper en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude Nederlandse lederen marechaussee koppel met pistooltas en minutietasje. 20e Eeuw. Afmeting: circa 90 x 23 x 5 cm. In goede staat.
Antieke militaire lederen paarden-voerzak. Gedateerd 1836 en initialen. Afmeting: circa 40 x 22 cm. ø
Lederen pistoolholster met geweer foudraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Oude koperen dolk uit Syrië met hoorn belijnde heft. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.
Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.