Hollandse dolk. Eerste helft 20e eeuw. Door 'F. Herder' op lemet gemerkt en op lederen schede. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Antiek jachtmes met reebokpoot-grip. Gemerkt op lemet 'H. Boker & Co.' Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude dolk, naar oud voorbeeld. Gemerkt 'Toledo' op lemet. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren kogeltang. Gemaakt van ijzer met houten grepen. Afmeting: 26,3 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van leder en messing. Engels, gemerkt 'Dixons & Sons', 1,5 en 1¼ aanduiding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren kogeltang. Van ijzer met houten grepen. Gemerkt '9,5 en 2'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.
Vier oude/antieke kanonskogels. Drie maal ronde ijzeren, 18e - 19e eeuw. En één huls 3.7 mm kogelmaat. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kanon met wapen op de loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee bronzen kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kanon uit collectie van der Werff, met wapen op loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.
Zweedse 'Moara' dolk in origineel bewerkte lederen schede. 20 Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Schotse baret. 'A.L. Gelfer, Glasgow 1940'. Afmeting: 28 x 26 x 4 cm. In zeer goede staat.
Militaire Limburgse Jagers baret. Afmeting: 25 x 21,5 x 6 cm. In zeer goede staat.
Collectie van zeven militaire en politie emblemen. 20e Eeuw. Onder andere: Metropolitan Police, Middlesbrough Police, Joris en de draak etc... Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat
Grote Kukhri Gurkha dolk in lederen schede. Nepal. Eén klein mesje mist. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek Fins mes met gravering en paardenkop. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.
Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie, commandant v.d. Werff, 21 Sept. 1938 Nijmegen'. Afmeting: 49,5 x 40,5 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse mahonie geweerkolven. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
'Houwitser' kanonskogelhouder. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee militaire opsteek-emblemen van messing, op leder gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.
Messing signaalhoorn. Politie of militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,3 cm. In goede staat.
Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.