C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met citroen op tinnen bord'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
A. Gysling. Circa: 1900. Duitse School. 'Bergrivier'. Mogelijk Albert Gysling 1862 - 1931. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 41cm. In goede staat.
H. Röter ?. Twee gouaches op papier. (Duitse School). Oosterse gouaches op papier. 1x Egypte, en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen. Afmeting: 35 x 23 cm. In goede staat.
H. Backers. Circa: 1930. 'Schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. 'Hollands riviergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk monogram. Circa: 1900. 'Hollands landschap met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. 'Landschap met paarden en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 45 cm. In goede staat.
Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Antieke landkaart. 17e Eeuw. 'Monasteri Ensis et os Nabrugewsis Episcopatus Descripto Auctore Godefrido Mas'. Ingekleurd. (minimale vlekken). Gravure op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.
Pit van Loo. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Abstract figuratief'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Paardenpolo. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.
Martin van Waning. 1889 - 1972. 'Duinlandschap met boerderij en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 58 cm. In goede staat.
H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), olieverf op linnen, boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G
Gesigneerd Appel. 'Houten sculptuur met beschildering in Cobra stij naar Appel'. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Landschap met bollenveld'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakt. Boekje ter inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Schilder met zijn naaktmodel'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakte. Boekje ter inzage. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Hundertwasser 1928 - 1971. 'Landschap'. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Feestdagenicoon met anastasis en 12 andere grote feesten. Russisch ca. 1900 32x25x1,5cm.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Berghof. Tweede helft 20e eeuw. 'Besneeuwd landschap met strohut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J.G. Duinster, 1967. 'Havengezicht op Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse school. 'Twee schotse terriërs'. Ets op papier. Afmeting: 22 x 25 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse school. 'Frans stadsgezicht met Moulin Rouge'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vrouwelijk naakt'. Ets op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. J.M. Breyer ?(1855), Preyer?. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 33 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. München, Duitse school. 'Twee zeilboten bij kade'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Ferrucio Rontini, 1930. Italiaanse school, 1893 - 1964. 'Italiaanse boerderij met boerin en kip'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 26 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Kunststof gegoten modern kunstwerk. Circa: 1960. Afmeting: 42 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
T. Brunel ? of Bladel. 'Platbodems op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
A. Pastor 1909. 'Landschap met boerderij en boerin'. (één restauratie). Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
Vladimir Titov, 1948 Kaliningrad. 'Stilleven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 42 cm. In goede staat.
Hans am Ende. 1864 - 1918. 'Tief im Moor'. Worpsnede, Duitse school. Original Radierung. Ets op papier. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Onduidelijk. ca. 1880. 'Italiaans dorpsgezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Constant. 1920 - 2005. 'Man met palet en penselen'. Nr.: 11/215. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perzikken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ursula Aubri. 1976 Enschede - Ootmarsum. Moderne compositie, 'Vogel op tak'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Corneille Guillamume Beverloo. Nr. 112/125. Titel: 'Le chien bleu'. In goede staat. 200x280cm.
R.E. Partridge. Canada/U.S.A. 'Drie Geisha's'. Olieverf op paneel. Afmeting: 122 x 60 cm. In goede staat.
Dirk Jan Ribbeling 1982. 1932 - 2013. 'Abstract-figuratieve compositie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 130 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Belgische school. 'Koeien in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 50 cm. In goede staat.
Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. 'Buurse beek met vrouw op brug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Nicolaas Steffelaar. 1852-1918. 'Eieren halen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
J. H. Boshamer, 1859. 1775 - 1862. 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 53 x 63 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
W.B. Stoof. Fec. '80. 1816 - 1900. 'Fijn geschilderd portret van een jonge dame met brief'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 65 cm. In goede staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1977. 1921 - 2006. 'Abstracte compositie'. Nr. 1/100. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 75 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. 'Vaas met berberis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 41 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toe te schrijven aan C.H. Meiners. 1819 - 1894. 'Landschap met boerenhuis en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Originele houtsnede gedrukt door den uitgever. Houtsnede op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouters. 1888 - 1966. 'Houtvesters in bos met paardenspan'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.
Fijn geschilderd Chinees rolschilderij met figuren in tuin decor. Aquarel met goudverf. Hoge kwaliteit. Aquarel op papier. Afmeting: 115 x 40 cm. In goede staat.
Van Noort. 'Strandgezicht Zandvoort met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Karel Appel, Amsterdam 1921 - Zürich 2006. Nr. IV A.P. 'Abstracte compositie'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Loris Grandi, Italië. 'Moderne compositie met lijnenspel'. Olieverf op linnen. Afm. 100 x 100 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. 'Duinachtig landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.
Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht met figuren op het ijs'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,4 x 14,5 cm. In goede staat.
Stien Eelsingh 1903 - 1964. 'Melkende boer'. Houtskool op papier. Afmeting: 60 x 53 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Door Herman Brood beschilderde melkbus met origineel certificaat van Koos van Dijk. Titel: ´Molkerei´. Acryl op metalen melkbus. Afmeting: 58 x 36 cm ø. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. 'Baas met hond'. Acryl op papier. Afmeting: 97 x 69 cm. In goede staat.
Willem Frederick Hulk. 1852 - 1906. 'Twee koeien in zomers landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.