This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'.
Result: 25 EUR

Russische school (gesigneerd Verso). 'Bloemenvaas op terrastafel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat

Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'.
Result: 65 EUR

Bernhard Dörries, 1898-1978. Duitse school. 'Dorpsstraat met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting. 71 x94 cm. In redelijke staat

J. André, 'Zeegezicht met bergen'.
Starting price 50 EUR

J. André. Circa 1950. 'Zeegezicht met bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 92 x 62 cm. In goede staat.

'Havengezicht op Rotterdam', Litho.
Result: 50 EUR

Groot havengezicht op Rotterdam. Lithografie naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 140 x 37 cm. In goede staat.

Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.
Result: 40 EUR

Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat

Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'.
Result: 40 EUR

Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 97 cm. In goede staat

Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'.
Starting price 40 EUR

Anatol Cernajaev. Russische school. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 42x32 cm. In goede staat

Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'.
Starting price 40 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. 'Landschap Odessa'. Olieverf op linnen. Afmeting. 45 x60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ca. 1800
Result: 45 EUR

Ongesigneerd, ca. 1800. Madonna met kind (zuidelijke landen). Olieverf op linnen. Afmeting. 45x54 cm. In redelijke staat

Antieke Icoon
Starting price 50 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

2x Pierre A. Renoir
Result: 50 EUR

Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) 2 Portretten: 1x Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat en 1x Portret Richard Wag...

J. Rode, 'Vaas met bloemen'.
Result: 75 EUR

J. Rode. 20e Eeuw. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op koperpaneel. Afmeting: 30,5 x 25 cm. In goede staat.

Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'.
Result: 80 EUR

Hong Fan, 2008. Titel: Fashion for the new season Voque'. Olieverf op linnen. Afmeting: 128 x 91 cm. In goede staat.

W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'.
Result: 60 EUR

W. Kroon. 'Avondlandschap met boot op meer'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'.
Result: 40 EUR

Anatol Cernajaev, Russische school 1939. 'Fontein in park'. Olieverf op linnen. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat

Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'.
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd Duitse school, 20e eeuw. 'Weense architect Heinrich Sobotka'. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 65 cm. In goede staat.

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Starting price 90 EUR

16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.

Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Starting price 80 EUR

Fritz Crone. München 1910. Duitse school. 'Beierse vrouw in klederdracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Starting price 60 EUR

Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Monogram E.J., 'Winterlandschap'
Result: 40 EUR

Monogram E.J. 'Hollands besneeuwd landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 8 cm. In goede staat.

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Starting price 100 EUR

Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...

Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'.
Starting price 100 EUR

Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. 'Landschap met twee figuren en huis tussen bomen'. Japanse laklaag techniek. Olieverf op paneel. Afm. 66 x 55 cm. In goede staat.

Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Starting price 250 EUR

Bekende beroemde 16e eeuwse Duitse landkaart Stad Ratzenburg, door Gerdt Hane 1588. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 40 x 33 cm. In goede staat.

A. Martens, 'Man in roeiboot'.
Starting price 60 EUR

A. Martens. 1888 - 1936. 'Man in roeiboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.