This website uses cookies

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
4x Gravure, 17e-18e eeuw. 1258
4x Gravure, 17e-18e eeuw.

Result:

120 EUR

Sold
Frans Baayens, 'Watermolen Haaksbergen'. 1093
Frans Baayens, 'Watermolen Haaksbergen'.

Result:

100 EUR

Sold
Russische Icoon. 1094
Russische Icoon.

Result:

100 EUR

Sold
A. Veyrier, 'Verso La Captiva'. 1106
A. Veyrier, 'Verso La Captiva'.

Result:

100 EUR

Sold
E. Rechlin 'Opvliegende reiger bij ven'. 1112
E. Rechlin 'Opvliegende reiger bij ven'.

Result:

100 EUR

Sold
J. Cornilliet, 'Buste dame'. 1121
J. Cornilliet, 'Buste dame'.

Result:

100 EUR

Sold
Henk Schuring, Kunstwerk. 1123
Henk Schuring, Kunstwerk.

Result:

100 EUR

Sold
Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'. 1130
Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'.

Result:

100 EUR

Sold
Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'. 1245
Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'.

Result:

100 EUR

Sold
Frans Baayens, 'Twents landschap met ven' 1251
Frans Baayens, 'Twents landschap met ven'

Result:

100 EUR

Sold
Heyboer, 'Vrouw'. 1371
Heyboer, 'Vrouw'.

Result:

100 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Café interieur'. 1375
Ongesigneerd, 'Café interieur'.

Result:

100 EUR

Sold
Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'. 1398
Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'.

Result:

100 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Stilleven met viooltjes'. 1409
Ongesigneerd, 'Stilleven met viooltjes'.

Result:

100 EUR

Sold
H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'. 1457
H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'.

Result:

100 EUR

Sold
C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'. 1194
C. Cornelisz, 'Citroen op tinnen bord'.

Result:

90 EUR

Sold
A. Verweij, Stadsgezicht. 1288
A. Verweij, Stadsgezicht.

Result:

90 EUR

Sold
Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.  1310
Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.

Result:

90 EUR

Sold
Groeninga, 'Stadsgezicht'. 1443
Groeninga, 'Stadsgezicht'.

Result:

90 EUR

Sold
Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'. 1368
Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'.

Result:

85 EUR

Sold
H.Verdonck, 'Romantische boerderij'. 1458
H.Verdonck, 'Romantische boerderij'.

Result:

85 EUR

Sold
T.H. Lindner, 'Interieur met 18e eewse figuren'. 1061
T.H. Lindner, 'Interieur met 18e eewse figuren'.

Result:

80 EUR

Sold
Rembrandt 1636 (kopie), Lithografie. 1101
Rembrandt 1636 (kopie), Lithografie.

Result:

80 EUR

Sold
Salvador Dali, ' Paard'. 1109
Salvador Dali, ' Paard'.

Result:

80 EUR

Sold
Pruys, 'Tweemaster op volle zee'. 1144
Pruys, 'Tweemaster op volle zee'.

Result:

80 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten op zee'. 1177
Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten op zee'.

Result:

80 EUR

Sold
C. Cornelisz, 'Bessen'. 1195
C. Cornelisz, 'Bessen'.

Result:

80 EUR

Sold
2x Gravure. 1261
2x Gravure.

Result:

80 EUR

Sold
Haardstuk, 18e eeuw. 1272
Haardstuk, 18e eeuw.

Result:

80 EUR

Sold
Reinhold Grohmann, 'Havengezicht met Barok kerk en stoomboot'. 1303
Reinhold Grohmann, 'Havengezicht met Barok kerk en stoomboot'.

Result:

80 EUR

Sold
Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'. 1314
Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'.

Result:

80 EUR

Sold
Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'. 1331
Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'.

Result:

80 EUR

Sold
J. Vos, 'Storm aan de kust'.  1204
J. Vos, 'Storm aan de kust'.

Result:

75 EUR

Sold
J. Rode, 'Vaas met bloemen'. 1332
J. Rode, 'Vaas met bloemen'.

Result:

75 EUR

Sold
Meta Plückebaum, 'Twee schotse terriërs'. 1133
Meta Plückebaum, 'Twee schotse terriërs'.

Result:

70 EUR

Sold
W. Raes, 'Schapen' 1277
W. Raes, 'Schapen'

Result:

70 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Eenden' 1278
Onduidelijk gesigneerd, 'Eenden'

Result:

70 EUR

Sold
H.J.T.C. 1992, 'Elegante dame bijj houten bruggetje'. 1301
H.J.T.C. 1992, 'Elegante dame bijj houten bruggetje'.

Result:

70 EUR

Sold
A. Korneck, 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. 1406
A. Korneck, 'Mediterane dorpsstraat met figuren'.

Result:

70 EUR

Sold
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'. 1342
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'.

Result:

65 EUR

Sold
Jos van Dijk 1157
Jos van Dijk

Result:

60 EUR

Sold
Landkaart, 17e eeuw 1176
Landkaart, 17e eeuw

Result:

60 EUR

Sold
W. Schouten 1186
W. Schouten

Result:

60 EUR

Sold
Landkaart van Utrecht. 1225
Landkaart van Utrecht.

Result:

60 EUR

Sold
Ton Anconé, bloemstilleven 1249
Ton Anconé, bloemstilleven

Result:

60 EUR

Sold
C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'. 1283
C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'.

Result:

60 EUR

Sold
Monogram C. E., 'Portretten Marskramers'. 1295
Monogram C. E., 'Portretten Marskramers'.

Result:

60 EUR

Sold
H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'. 1302
H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'.

Result:

60 EUR

Sold
Jan Roëde, 'Moderne compositie'. 1313
Jan Roëde, 'Moderne compositie'.

Result:

60 EUR

Sold
W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'. 1330
W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'.

Result:

60 EUR

Sold
R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'. 1350
R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'.

Result:

60 EUR

Sold
Yvonne Poelstra, 'Tulpen'. 1374
Yvonne Poelstra, 'Tulpen'.

Result:

60 EUR

Sold
4x Flora gravure (antiek) 1408
4x Flora gravure (antiek)

Result:

60 EUR

Sold
Japanse houtsnede, 'Vogels bij waterpartij'. 1418
Japanse houtsnede, 'Vogels bij waterpartij'.

Result:

60 EUR

Sold
Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.  1359
Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.

Result:

55 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten' 1127
Onduidelijk gesigneerd, 'Zeilboten'

Result:

50 EUR

Sold
Barok schilderij 1197
Barok schilderij

Result:

50 EUR

Sold
W. Bonsall, Stadsgezicht. 1256
W. Bonsall, Stadsgezicht.

Result:

50 EUR

Sold
J.C. Verburgh, 'Boeren interieur met moeder en kinderen'. 1282
J.C. Verburgh, 'Boeren interieur met moeder en kinderen'.

Result:

50 EUR

Sold
Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch 1284
Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch

Result:

50 EUR

Sold
W. Poelman, stillleven 1289
W. Poelman, stillleven

Result:

50 EUR

Sold
Albert Franke, 'Abstract'. 1294
Albert Franke, 'Abstract'.

Result:

50 EUR

Sold
2x Pierre A. Renoir 1333
2x Pierre A. Renoir

Result:

50 EUR

Sold
'Havengezicht op Rotterdam', Litho. 1340
'Havengezicht op Rotterdam', Litho.

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'. 1351
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'.

Result:

50 EUR

Sold
D. de Haar (?) 'Stilleven met boek, fles en bloem'. 1394
D. de Haar (?) 'Stilleven met boek, fles en bloem'.

Result:

50 EUR

Sold
Jaap van Kregten, 'Watermolen Haaksbergen'. 1438
Jaap van Kregten, 'Watermolen Haaksbergen'.

Result:

50 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'. 1246
Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'.

Result:

45 EUR

Sold
Ongesigneerd ca. 1800 1335
Ongesigneerd ca. 1800

Result:

45 EUR

Sold
D. Harting, 'Gracht Amsterdam'. 1391
D. Harting, 'Gracht Amsterdam'.

Result:

45 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'. 1440
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'.

Result:

45 EUR

Sold
Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'. 1188
Onduidelijk monogram, Hollands riviergezicht'.

Result:

40 EUR

Sold
A. Gysling ca 1900. 1193
A. Gysling ca 1900.

Result:

40 EUR

Sold
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht 1203
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht

Result:

40 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Geit in stal'. 1248
Ongesigneerd, 'Geit in stal'.

Result:

40 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.  1292
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.

Result:

40 EUR

Sold
Monogram E.J., 'Winterlandschap' 1324
Monogram E.J., 'Winterlandschap'

Result:

40 EUR

Sold
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'. 1329
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'.

Result:

40 EUR

Sold
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. 1338
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'.

Result:

40 EUR

Sold
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'. 1339
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.

Result:

40 EUR

Sold
Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'. 1367
Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'.

Result:

40 EUR

Sold
D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'. 1390
D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.

Result:

40 EUR

Sold
2 Werken, Jan Faber 1393
2 Werken, Jan Faber

Result:

40 EUR

Sold
Icoon, Grieks 1395
Icoon, Grieks

Result:

40 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret' 1411
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'

Result:

40 EUR

Sold
W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'. 1412
W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'.

Result:

40 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'. 1417
Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'.

Result:

40 EUR

Sold
Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'. 1437
Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'.

Result:

40 EUR

Sold
sjoerd Bakker 2001 1459
sjoerd Bakker 2001

Result:

40 EUR

Sold
3 x Japans rolschilderij. 1183
3 x Japans rolschilderij.

Result:

35 EUR

Sold
Onduidelijk gesignee hert. 1380
Onduidelijk gesignee hert.

Result:

35 EUR

Sold
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'. 1397
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.

Result:

35 EUR

Sold
H. de Boer, 'Bosuil op stam'. . 1415
H. de Boer, 'Bosuil op stam'. .

Result:

35 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd 1173
Onduidelijk gesigneerd

Result:

30 EUR

Sold
Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.  1187
Onduidelijk monogram, 'Hollands landschap met figuren'.

Result:

30 EUR

Sold
Hermann Bopp 1208
Hermann Bopp

Result:

30 EUR