Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Zes metalen figuren van Corry van Amelaar. Onder andere met pvc en marmeren basement. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Matroos op boeg'. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Oude bronzen Ghandi buste. 2 Oct. 1869 - 30 Jan. 1948. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Houtgestoken Madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Frans vuurverguld bronzen pendulebeeld. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Oude oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e eeuw. Afmeting. 21 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans figuur, naar 'Couston'. 'Steigerend paard met menner'. Compositie metaal. Afmeting: 18,5 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Terracotta, zilverkleurig beeld. 'Moeder met kind'. Geert Kunen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afmeting. 39 cm. In goede staat.
Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 33 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Frans bronzen beeld op marmeren basement. 'Twee vrouwen'. Door 'H. Moreau'. 1832 - 1927. Circa: 1900. Hippolyte. Afmeting: 59 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen putti's met fruitmanden. Circa: 1900. Afmeting circa: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figuur door A. Gaudez. 1845 - 1902. Voorstellende Jeanne D'Arc met vlag. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.