Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast
Kristallen parfumflacon met geelgouden dop en kraag, 585/000. Peervormige flacon met slijpsel op ronde voet, deels afgebroken voorzien van gouden kraag en dop met bolle bewerking en graveerwerk. wat g...
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Groot lot plated bestek bestaande uit: 12 Christofle ijslepels, Christofle eierlepel, WMF asperge schep + taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje
18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.
Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...
Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts op een ronde voet versierd met cannelures en voorzien van 4 armen. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, rond 1900. Grootte 21x21x26cm. In goede staat
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Wim Helder. 1892 - 1966. 'Vaas met diverse bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.
Geelgouden koordcollier, 585/000, breedte 2,1 mm. Lengte 50 cm. ca 3,3 gram. In goede staat
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.