Fraaie antieke Nederlandse M 1895 'Mannlicher' bajonet 'Hembrug'. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'Weversen Kirsch Baul'. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Gave Belgische bajonet WO II. Ongenummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36,3 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Engelse 'Enfield' bajonet. '1907 EFD' etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
Antieke schacht-bajonet voor sappeursgeweer 184. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oosterse antieke karabijn met parelmoer-inleg. 19e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen miniatuurkanon met wapenschild en vurenhouten basis en bronzen wielen. Afmeting: 14,5 x 28 x 9 cm. In goede staat.
Antieke floret. Gemerkt 'G. Pion' en voorzien van leeuwteken. 19e Eeuw. Heft is van messing en leer. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek defect Hollands pistool. Haan afgebroken. Je Maintendrai - Jott. Munts Amsterdam. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Antieke karabijn. Deutsche Waffen und Munitionsfabrik Berlin. Voor het Portugese leger. Onschadelijk gemaakt. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.
Antiek geweer in originele kist met graveringen. Damast loop. Gemerkt F.L.G. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Drie antieke sabels. Eén maal Hembrug met schede. Eén maal met graveringen en monogram WSB. Eén maal grote sabel, bodemvondst Schelde. Oxydatie. Afmeting: 78 - 106 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
19e Eeuws damast penvuur jachtgeweer met graveringen. Vrijgesteld. Klein kaliber, 12 mm. Gemerkt. Afmeting: 114 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, Engels. Twee zuilkandelaren op vierkante voet met parelrand, een korintische zuil met een uitgewerkt kapiteel en aan de bovenzijde een parelrand. MT.: Henry Matthews...
Prachtig 5 delig zilveren koffie en theeservies, 835/000, zwaar uitgevoerd. Bestaande uit een dienblad, koffie-, thee- en melkkan en suikerpot met deksel. Versierd met parelpanden, zwart gekleurde ha...
Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...
Twee zilveren reigers, 915/000, Spanje. 18x5x16cm. totaal ca 143 gram. In goede staat
Zilveren strooier, Engels, 925/000 mooie gladde strooier met uitgezaagd strooigedeelte met rondjes en sterren, met filetrand ca 96gr Cond;G Mt: Walker en Hall, Birmingham jl: V 1920 ø6x15cm
Twee brillenkokers met schildpad en zilver, 833/000, een ovale brillenkoker met zilveren rand en applique, MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, en een ovale brillenkoker met zilveren applique aan de vo...
Zilveren taartschep, 800/000, Jugendstil, met schep voorzien van florale gravering en een hoekig gevormde steel met opliggende florale versiering. MT.: vermoedelijk Franz Bahner, Dusseldorf, 1895-1960...
Uitgebreid oud Zwiebelmuster porseleinen servies. Onder andere: 'Blue Danube', 'Bavaria'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: twee koffiepotten, zes eierdoppen, melk/suikerpot, zes schalen, elf kopj...
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...
Zilveren vaasje en fotolijst, 835,000, een ovaal fotolijstje met bewerkte rand, 6,5x4,5cm en een vaasje in de vorm van een schenkkannetje op vierkante voet met een gekretst decor. 5x5x15cm. In goede s...
Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat
Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.
Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, Opengewerkte gecontourneerde beugel versierd met vrouwfiguren en floraal decor en voorzien van een ketting. De beugel is vermaakt tot een hangende fotolijst. Schoonhoven j...
Zes zilveren lijstjes, met diverse bewerkingen en diverse gehaltes. 4 Ovale lijstjes, 51x64mm,56x70mm, 64x86mm en 92x130mm en 2 ronde lijstjes. ø 55mm en 78 mm.
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met 4 markiesgeslepen saffieren, 5,2x3mm, en 10 zeer fraaie briljant geslepen diamanten, in diverse maten, totaal ca 0, 48 crt IF-R/TW, a...
Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot met veiligheid. De bovenzijde van de armband is uitgewerkt met een band met bollen verlopend in grootte. Voorzien van gravure. ca 16,9 g...
Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.
Antieke gouden broche, 585/000, in Victoriaanse stijl ca 1850. Bezet met 10 diamanten met oud-slijpsel, totaal ca 1,50 crt. H-SI/P. Met zwart emaille bewerkingen.( waarschijnlijk Rusland ?) Onderste ...
Prachtige zilveren inktpot, 84 zolotniks, 875/000, ovaal model met 2 jagers en 2 opgelegde herten. geplaatst op 4 pootjes met bollen. het scharnierende deksel is voorzien van een gewei. Assayer O.C. M...
Bijzondere kristallen stolp met zilver, 835/000. Kristallen stolp met ingenomen taille met ovaal en markiesslijpsel, met een zilveren knop gemaakt uit een gezaagde kraag met graveerwerk en getooid met...