Strakke zilveren ring, 925/000, met paarse-witte steen. Ring, Art Deco stijl, met een paars witte, langwerpig gefacetteerde steen. ø 52 ca. 4 gr. In goede staat.
Grote medaille aan leren koord. ø 5 cm. Medaille met een dame met op de achtergrond een uitzicht over Parijs. Getekend pour la beaute de Paris. Aan de achterzijde voorzien van een schip met Les AMIS d...
Lot met diverse sieraden uit wit- en geelmetaal met o.a. oorknoppen, colliers en broche
Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast
Mandalang. Indonesische school. Riviergezicht met pagode gebouwen. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.
'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.
18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Delfts 12-pas tegeltableau naar Ruisdael, in eiken lijst. Monogram D.P. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.
Zes kleine oude Chinese vaasjes. Gemerkt. 20e Eeuw. Twee pijpvazen, twee dekselvazen, twee hoge vazen. Onder andere gedecoreerd met teksten/bloemen/fruit etc. Afmeting: 8 -11,5 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde ring met diverse kleurstenen, o.a. peridot, citrien, granaat en amethist. ø 59. ca 4,1 gram. Nieuw
Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat
Zilveren pasteilepel, 835/000, met bewerkte bak en gecontourneerde steel met florale graveringen in ruitvorm. MT.: T.L.Uriot & Zn, Amsterdam jl.: U:1879. ca. 18 gram, 15 cm, In goede staat
Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat
Brede zilveren ring, 925/000, met een soort slag met in het midden een gladomzetting met een rond gefacetteerde paarse zirconia. ø 53 ca 9 gram. In goede staat
Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...
Antiek keramieken dienblad met florale decors. Jugendstil. Circa: 1915. Handvat geknapt, pootjes eraf. Afmeting: 54 x 36 x 4 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.
Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Oude DDR helm 'M44' of 'B II' met lederen binnen helm en camouflage-net. Afmeting: 16 x 26,5 x 21,5 cm. In zeer goede staat.
Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke terracotta figuren. Oosters en Europees. Afmeting: 13 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek Japans porselein. Vier maal (gemerkt) Kutani: Eén theepot, twee bolvazen en één kom. Eén maal Satsuma-vaas. Reparatie. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.
Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.
Dubbeltjesarmband gemaakt met dubbeltjes van 1936-1941, met randen gemaakt uit zilveren schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm.
Lang zilveren collier, 925/000, uit gourmetschakel met cilindervormige schakels. lengte 80 cm. ca 36 gram.
Twee zilveren ringen, 835/000 en 925/000, een opengwerkte brede ring, 20 mm, ø 55, en een ring met ovale hematiet, ø 60. Totaal ca 20,6 gram.
Brede zilveren ring, 925/000, met toermalijn en amethist. Brede ring met 2 rijen met rond gefacetteerde toermalijnen en rijen met rond gefacetteerde amethisten. breedte ring 19 mm. ø 54 ca 10 gram. ni...
Drie horloges, damesmodellen, een double Pulsar met leren band, een Seiko horloge, double met leren band en een stalen Skagen horloge met rekband. Allen quarts
Lot zilveren sieraden met 2 chokers, één, met markesiet en één met parels en een cfe (close for ever) armband met een muntje. Totaal ca 26,5 gram.
Lot met Duits bestek voorzien van monogram, bestaande uit 6 vorken en 6 lepels. Gestempeld: v.A. Silverine 60. 18 cm. In goede staat.
Lot met vier delen zilver, bestaande uit: Een vingerhoed, wat uit model, een pillendoosje, 925/000, met zilveren huls met lijnendecor en kunststof binnendoosje. Importeursteken: Amsterdamse diamant ma...
Lot divers zilver, 835/000, bestaande uit een theezeef met man met juk, MT.: onduidelijk, jl.:R:1927, een flesjeshouder met krullen en figuren, MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:C:1937, 2 vingerdoek...
Zilveren zakhorloge, 800/000, klein model, ø 35 mm met witte emaille wijzerplaat en goudkleurige wijzers. Glad model kast met aan de achterzijde een guilloche bewerking met een bewerkt cartouche. Voor...
Zilveren vismes en vork, vismes, 800/000, met 2 zijdige bewerkte steel en een vork, 835/000, met getorste steel en floraal bewerkt heft. MT.: J.Schrijfsma Jr, Woudsend/Sneek jl.: k:1894. 17-21,5cm, ca...
Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram