This website uses cookies

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw 4002
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw

Result:

4.750 EUR

Sold
Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw 6048
Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw

Result:

4.750 EUR

Sold
Mahonie Empire kabinet 4001
Mahonie Empire kabinet

Result:

4.500 EUR

Sold
Vaas, Fam. Rose (groen). 6014
Vaas, Fam. Rose (groen).

Result:

3.000 EUR

Sold
Boulle klok, 18e eeuw 3513
Boulle klok, 18e eeuw

Result:

2.950 EUR

Sold
2x Familie Rose borden, rood glazuur 6346
2x Familie Rose borden, rood glazuur

Result:

2.750 EUR

Sold
Zilveren karaf met afbeelding 42
Zilveren karaf met afbeelding

Result:

2.200 EUR

Sold
Evert Moll, Binnenhaven van Almelo. 1001
Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.

Result:

1.900 EUR

Sold
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw 4000
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw

Result:

1.900 EUR

Sold
Bronzen skulptuur (naar Rodin) 5145
Bronzen skulptuur (naar Rodin)

Result:

1.850 EUR

Sold
Melk en bloed vaasje. 6018
Melk en bloed vaasje.

Result:

1.800 EUR

Sold
Amsterdamse hangklok. 3514
Amsterdamse hangklok.

Result:

1.750 EUR

Sold
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht 1053
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht

Result:

1.700 EUR

Sold
Gouden armband met smaragd en diamant 4
Gouden armband met smaragd en diamant

Result:

1.600 EUR

Sold
Mahonie kabinet, Louis Seize 4004
Mahonie kabinet, Louis Seize

Result:

1.600 EUR

Sold
Zilveren klok 1
Zilveren klok

Result:

1.500 EUR

Sold
Witgouden armband diamant 5
Witgouden armband diamant

Result:

1.500 EUR

Sold
Verguld altaar, 19e eeuw 4005
Verguld altaar, 19e eeuw

Result:

1.500 EUR

Sold
Tuinbeeld door Willem Kind, 1947. 5002
Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.

Result:

1.500 EUR

Sold
2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw 6032
2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw

Result:

1.500 EUR

Sold
Witgouden oorhangers saffier diamant 130
Witgouden oorhangers saffier diamant

Result:

1.350 EUR

Sold
Jachtgeweer, 2 hanen (kogel). 3004
Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).

Result:

1.350 EUR

Sold
Vuurvergulde pendule 'Vrouw'. 3607
Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.

Result:

1.325 EUR

Sold
Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'. 1007
Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.

Result:

1.300 EUR