Grote 18e eeuwse zwarte boulle console wandklok met vergulde bronzen ornamenten. Gesigneerd in achterste platine. Jacques Michel A. Paris. Aangepast naar veerslinger. Geeboniseerd. Ongerestaureerd. A...
Zeldzame 18e eeuws Amsterdamse mahoniehouten kortstaartklok. 'P. Morijn', Pieter Morijn. Circa: 1742, Oude Leliestraat Amsterdam. Klok heeft 1-wijzerig uurwerk, ankergang + wekker en slagwerk met twee...
Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule in goede ongereinigde staat. Circa: 1820. Pendule heeft gave wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 40,5 x 30 x...
Grote antieke Duitse notenhouten kalenderklok. Uurwerk loopt. Kalenderbanden heel. Circa: 1880. Waarschijnlijk Gebrüder Wilde. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende overgeschilderde klokkast + berthoud-slinger. Huwelijk uurwerk + klokk...
Zeldzame Duitse Biedermeier mahonie lyra speelwerk staande klok met slagwerk op zes bellen en datum aanduiding en trekrepetitie. Circa 1820. Afmeting: 237 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten 19e eeuwse staande klok met speelwerk (grote rol). 'Jan Vollert Colberg'. 10 melodieën. Speelwerk speelt op elk vol uur. Klok heeft dag en seconden aanduiding. Bel mist, één...
Zeldzame antieke Weense reiswekker/koetsiersklok met kwartierslag uurwerk op bel en wekker. Circa: 1820 -1840. Gesigneerd 'Fred. Quinche A. Vienne'. Uurwerk met bovenliggende veerbalans, wijzerplaat b...
Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...
Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H. 220 cm. In redelijke staat.
Vuurvergulde, deels gebruneerde Franse Louis Seize pendule in ongerestaureede staat. Circa: 1780. Uurwerk afgevlakt, wijzerplaat beschadigd, uurwerk vervuild, geen slinger. Afmeting: 45 x 22 x 13 cm. ...
19e Eeuwse Franse staande klok met uurwerk van Paul Garnier, Paris. Precisie regulateur met schaargang. Afmeting: 212 x 45 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande klok met Engels uurwerk met halfuur-slag op bel. John Smith, Chester. Afmeting: 200 x 54 x 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Course Ronaine. Circa: 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen directoire pendule met verdekte sleutel-opdraaigat. Circa: 1820. Klokkast door truc/foefje te openen. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slinger mist. Vergulde applica...
Zeldzame notenhouten koekoeks-tafelklok met groot uurwerk, ketting-aandrijving en dubbele snek. Klok is versierd met gesneden druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 45 x 38 x 18 cm. In goede staat.
Rijke antieke Franse of Duitse notenhouten met brons tafelklok. Klok heeft messing wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Historisme. Circa: 1890. Afmeting: 45 x 27 x 22 cm. In g...
Duitse gesigneerde staande klok. Circa 1820. 'J.G. Feldmann & Heller'. Klok heeft een kwartierslag uurwerk en secondenaanduiding, drie gewichten en slagwerk met dubbele bel. Functies niet getest. Afme...
19e Eeuws Franse thermometer-pendule met florale intarsia in palissander klokkast. Pendule heeft verzilverde thermometerplaat, achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Chips bij sleutelgat. Afm...
19e Eeuws Weense notenhouten driegewichter regulateur met kwartierslag uurwerk. Met gegraveerde gewichten, wijzerplaat en slinger. Kroon niet origineel, verder in goede staat. Afmeting: 160 cm. In red...
Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
19e Eeuws groot Frans boulle uurwerk met veerslinger, verguld en met blauwe cartouches. Circa: 1850. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en messing gegraveerde wijzerplaat. Bonral Seven Oaks gesigneerd. Afmeting: 204 cm. In zéér goede staat.
Antieke Franse bronzen pendule met wit carrera-marmer, verguld brons met Amor, en gave emaille wijzerplaat. Circa: 1870. Gesigneerd 'Boucheron'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veersl...
Twee-delige Engelse messing horizontaal tafelklok + bel. Mechanisch. Gemerkt Sinclair Hardings & Co. A083 England. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Neuchattel pendule met wekker, spillegang, en slagwerk met drie hamers op twee bellen. 'George Krantz a Kitzingen'. Frontglas mist, wijzerplaat bijgeschilderd. Uurwerk loopt. Afmeting...
Duitse Biedermeier staande klok met berken fineer. Circa 1820. Klok heeft een achtdaags slag-uurwerk en een emaille wijzerplaat. De klokkop is afneembaar. Mogelijk huwelijk. Functies niet getest. Afme...
Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.
Oude messing Rolling Ball Clock op houtgestoken console. Afmeting: 25 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok voor de Chinese markt. Circa: 1920. Met centrale secondenwijzer en bovenliggend balans. Messing bewerkte wijzerplaat en achterplatine. Twee opvulgaten achter. Slagwerk op bel. Wijzer...
Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas. Klok heeft kwartierslag-uurwerk op acht gongstaven, 3-gewichter. Circa: 1920. Afmeting: 207 x 53 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Mooi groot antiek Frans klokkenstel Par Bouchon, met putti en 3-lichts kandelaars en rood marmeren basement. Compositie metaal. Eén arm zit los van kandelaar. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
19e Eeuws Frans mysterieus uurwerk. Verguld. Gesigneerd Lechner Josef op wijzerplaat en verso. Functies niet getest. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Barok staande klok met afneembare klokkop. Circa 1800. Klok heeft een acht-daags uurslagwerk (Bergisch?) Mogelijk huwelijk. Klok heeft haarscheuren in de emaille wijzerplaat. Functi...
Zeldzame antieke eikenhouten Friese staartklok met apart origineel beschilderde latoenkoperen feuille en bruidskrans. Originele patina. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met vijf-armige kaarskandelaren. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén kandelaar iets verbogen en schroefdraad lam. Circa: 1880. Afmeting: 56 ...
Antieke eikenhouten gestoken Engelse staande klok met florale intarsia in medaillon deurtje. Circa: 1800. (pagode kap). 'Hall Sleaford'. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags + seconden. Afmeting:45x25x 2...
Antieke Franse groene onyx portaal klok met messing. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok. Circa 1910. Klok heeft twee gewichten, en een halfuurslag klokwerk. Afmeting: 218 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek-uurwerk. Scheur in zijkant, verder in goede staat. Afmeting: 17 x 38 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse kalenderklok in houten kast. Circa: 1900. Functie niet getest. Afmeting: 34 x 26 x 14 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Weense notenhouten Louis Philippe twee gewichten regulateur. Circa 1870. Snijwerk kroon niet origineel. Afmeting: 123 cm. Verder in goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa: 1880. Onyx met compositie metalen figuur. 'La Rose par Bruchon'. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 63 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Schwarzwalder wandklok met landschapvoorstellingen. Circa: 1890. Deurtje mist + verlijming los. Afmeting: 34 x 10 x 27 cm. Eén zeldzame drie-gewicht koekkoeksklok met speelwerk, g...
Grote 18e eeuwse Duitse Barok staande klok met Fries uurwerk. Klokkast is van grenenhout en bierverf. Eén daags uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 254 x 51 x 32 cm. In goede staat.
Antiek klein Duits eikenhouten Gründerzeit koekoeksklokje. Circa: 1880. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In geode staat.
Hollandse porseleinen klok. Gemerkt Ram Colenbrander. Met antiek uurwerk. Afmeting: 31 x 34 x 10 cm. In goede staat.
Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Duitse Schatz + Söhne messing scheepsklok. 8 Day, 7 Jewels. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule met achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Circa: 1840. Marmer beschadigd. Voor onderdelen. Afmeting: 29 x 28 x 15 cm. In redelijke staat.
Antieke schilderijklok met speelwerk. Circa: 1900, Frankrijk. Antiek uurwerk in kerk. Speelwerk origineel en afroepbaar aan trekkoord. Nachtelijke voorstelling met parelmoer, iets beschadigd, belijmd,...
Antieke Engelse staande klok met 18e eeuws uurwerk. Achtdaags-uurwerk met datum aanduiding en halfuur-slag. Klokkast drie-delig en latere beschildering. Slinger mist. Afmeting: H. 212 cm. In goede sta...
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met zwarte lijst en glazen wijzerplaat. Klok heeft stil uurwerk. Circa: 1870. Afmeting: 15 x 49 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 7 x 5,5 cm. In goede staat.
Aparte antieke 19e eeuwse (scheeps)wandklok met verzegeld opwindgat + wijzers. Uurwerk + slinger achter glas. Achtdaags-uurwerk of langer. Functies niet getest. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede sta...
19e Eeuwse Franse comtoise klok met slagwerk op grote bel. Klok heeft gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse eikenhouten Schippertjes-klok met spillegang en mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 78 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten regulateur. Circa: 1890. Weekloper uurwerk met halfuur-slag. Gemerkt W.A.M.D. Afmeting: 126 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Westminster staande klok met kwartierslag-uurwerk. Paar kleine beschadigingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 216 x 44 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en vergulde feuille. Lichte craquelé vorming in emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse pendule met porseleinen putti en vrouwen figuren. Putti beschadigd. Klokkast gesigneerd P.H. Mourey. Achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag. Bel + slinger missen. Afmeting: 4...
19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Zonder wekkerfunctie. Afmeting: 47 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse antieke Louise Philippe notenhouten regulateur met origineel F.M.S. uurwerk. Circa: 1880. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met latoenkoper. Circa: 1890. Historisme. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen monturen, maanstand, achtdaags-uurwerk en met slagwerk op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse albast pendule met liggende Arabier en rosetten. Albast minimale chips rosetten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Wijzerplaat overgeschilderd. Afmeting: 46 x 24 x 14 cm. In...
Voor-oorlogse Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Mechanisch. Made by F.W. Elliott Ltd. Croydon. Afmeting: 8 x 21 cm ø. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 18 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met één-daags uurwerk. Rich Weller Eastborne. Slagwerk op bel. Ongerestaureerd. Functies niet getest. Afmeting: 184 x 46 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder wandklok met achter glas jachtvoorstellingen. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse klokken. Eén maal Art Nouveau marmeren klokkenstel met origineel achtdaags-uurwerk. Circa: 1915. Eén maal compositie metalen pendule met vrouw (beschilderd). Pendule heeft originee...
Oud Engels messing lantaarn miniklokje. Mechanisch. Smiths England. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17x7,5x7,5 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok. Historisme. Circa: 1890. Functie niet getest. Veren goed. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met landschap, molen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten en maanstand. 20e Eeuw. James Smith London. Afmeting: 28 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wandklok met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Verkocht door W. Gemmeker, Amsterdam. Circa: 1880. Afmeting: 43 x 45 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafelklok met chinoiserie beschildering. Circa: 1880. Origineel stil achtdaags-uurwerk met bovenliggende zwevende balans. Uurwerk dient gereinigd. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 9 cm. In redel...
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 140 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e Eeuwse Schwarzwald klokken + onderdelen + slingers. Onder andere: Comtoise zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 10 - 110 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten met coromandelhouten Art Deco Amsterdamse school tafelklok met metalen wijzerplaat en Pfeilkreuz uurwerk. Met slagwerk op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met halfuur-slag uurwerk, origineel beschilderde wijzerplaat met (Duitse) landschappen en eiken omlijsting. Circa: 1880. Afmeting: 18 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee antieke wandklokken. Circa: 1900. Eén maal achtkantig notenhout stil uurwerk. Eén maal Schwarzwalder schoolklok met twee gewichten en slagwerk op bel. Afmeting: 23 - 29 cm. In redelijk/goede staa...
Oude mahoniehouten Friese Schippertjes-klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.