Duitse handbeschilderde Jugendstil glazen vazenset met florale en goud decors. In messing houders. Circa: 1910. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Jugendstil-stijl mondgeblazen glazen vazen in de kleur blauw-groen. Gesigneerd Lawrence 1988. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In goede staat.
Drie antieke mondgeblazen Venetiaanse glazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws Barok drinkglas met gegraveerde jachtvoorstelling (radgravering). Afmeting: 10 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Vier groen-glazen A.D.Copier vazen. Circa: 1945 - 1948 Leerdam. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Stel geslepen odeurkaraffen compleet met geslepen kristallen binnenstopje met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren montuur, 925/000, met boldop voorzien van floraal dr...
Twee antieke Duitse Roemer wijnglazen met vergulde geetste wild-decors. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke kristallen bonbonnieres, amandel geslepen. Circa: 1870. Chips. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijke staat.
Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.
R. Lalique gesigneerde glazen schaal met valken decor. In mat en transparant glas. 20e eeuw. In goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. 1935. Afmeting: 12,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Antieke ruitkristallen menage set, 7-delig. Circa: 1900. Eén chip. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek Leerdam oranje-vaasje, Beatrix vaasje. Circa: 1938. Afmeting: 11 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen stier, zwart/wit. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Grote kristallen vaas voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. De vaas is versierd met slijpwerk met o.a. bloemen. ø 16x33cm, deukje in de rand, verder in goede staat.
Uitgebreide Duitse blauwe kristalglazen set. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén karaf + 32 glazen. Eén glas voet los erbij, kapot. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Leerdam Oranje vaasje (Ariane vaasje). Art Deco vormgeving. 2007 Floris Meijdam. Genummerd. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. Jugendstil vaasje met putti. Circa: 1915. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Antieke waaierkristallen boerenjongens bowlset. Drie-delig met onderschaal + sleef. Paar minimale chips. Afmeting: 33 x 19,5 cm ø. In goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1950. Afmeting: 13 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote A.D. Copier, Leerdam groen-glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee oude Murano blauw/groene glazen vazen. Ontwerp Flaviopoli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 21 cm. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen vaas met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.