Antieke Oosterse beschilderde teakhouten kist. Circa: 1900. Slot mist, scharnieren later. Afmeting: 40 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil buffet met facet geslepen glas en florale snijwerk. Circa: 1915. Afmeting: 204 x 118 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met lade. Afmeting: 74 x 50 x 94 cm en 74 x 100 x 94 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vitrinekast. Bovenstuk 18e eeuw, onderstuk later. Afmeting: 205 x 110 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco rolbureau met lades, deurtjes en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 120 x 134 x 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse eikenhouten armleunstoel met gave bruine lederen zitting en rugleun. Circa: 1920. Afmeting: 121 x 75 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met 4-spant snijwerk poot en groen leder. Afmeting: 75 x 83 x 85 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits wortelnoten penantkast. Gründerzeit. Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 78 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten schrijftafel met twee lades. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 103 x 58 cm. In goede staat.
Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Neo Renaissance kabinetkastje op hoge getorste poten. Historisme. Afmeting: 110 x 60 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels grenenhouten kabinet. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar tablet. Circa: 1920. Afmeting: 80 x 66 x 43 cm. In goede staat.
Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse bijzettafel op 4-spant poot. Afmeting: 53 x 66 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode. Circa 1840. Krimpnaden, één slot mist, minimale fineerschade. Afmeting: 103 x 108 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten antieke butler-tray. Tablet op klapbare standaard. Circa: 1900. Afmeting: 88 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Oude Duitse eikenhouten kist op sledepoten. Slot mist. Afmeting: 60 x 130 x 56 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 90 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse 8-kantige tafel met etage en koperen wielen. Circa: 1880. Afmeting: 72 x 75 x 75 cm. In zeer goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize kamergemak-kastje met schuiflade + roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 47 x 55 cm. In goede staat.
Uitneembare Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast met schappen en lades. Lichte fineerschade, deur iets gebogen. Afmeting: 175 x 43 x 115 cm. In redelijke staat.
Oude lederen schaarstoel met bamboe effect. Frame, beukenhout. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 57 x 61 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse eikenhouten korenaars-stoelen. Drie gewoon, één armleun-stoel. Met velours stoffering. Iets sleets. Afmeting: 94 x 53 x 56 cm. en 90 x 60 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met snijwerk, druivenranken. Circa: 1860. Afmeting: 116 x 67 x 78 cm. In goede staat.
Uitneembare Hollandse grenenhouten kast, in oude bierverf. Circa: 1820. Afmeting: 156 x 60 x 210 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten armleunstoel. Stoel is opnieuw bekleed met bruin leer en grote koperen nagels. Afmeting: 112 x 60 x 56 cm. In goede staat.
Teakhouten twee-deurs kastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 92 x 45 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekast met afneembaar blad. Circa: 1915. Afmeting: 77 x 67 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwarte pianokruk. Circa: 1870. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bolpoot tafel. Afmeting: 75 x 90 x 59 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten halve-maantafel met twee uitklapbare lades. Circa: 1900. Afmeting: 72 x 39 x 75 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten getorste bijzettafel met zestien keramieken tegels, divers. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 49 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde naaitafel met vakverdeling en spiegel. Afmeting: 70 x 54 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten hangkastje + wandtafel met lade. Afmeting: 67 x 69 x 44 cm. en 62 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe ovale tafel met houtgestoken vier-spant poot. Afmeting: 71 x 110 x 82 cm. In goede staat.
Oude lederen armleun-oorstoel met houten poten welke onderling verbonden zijn. Met leer bekleed en afgewerkt met kopernagels. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 77 x 87 cm. In redelijk/goede staat.
'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten één-deurs broodspinde. Eén kras bovenop. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 61 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten klaptafel met lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 72 x 68 x 45 cm. en 72 x 68 x 75 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met velours stoffering. Afmeting: 96 x 65 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil eikenhouten kapstok met spreuk 'Het is beter te verslijten dan te verroesten'. Circa 1915. Afmeting: 54 x 104 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse stoel met familiewapen en florale intarsia. Afmeting: 88 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.
Kersenhouten haltafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten salon hangoor-tafel met messing wielen. Ingekort. Afmeting: 52 x 52 x 100 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, Afmeting 190x112x50cm. Krimpnaden zijkant verder in goede staat
Hollandse notenhouten theetafel met lade en schuifbladen. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In redelijke staat.
Vroeg Duitse berkenhouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Oude wormbeval. Afmeting: 88 x 54 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten smalle wandtafel. Lang model. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 38 x 84 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.
Eikenhouten nachtkastje met wit-marmeren blad. Circa: 1910. Afmeting: 78 x 35 x 40 cm. In goede staat.
Eikenhouten neogotisch kistje met religeuze panelen rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 x 70 cm. In goede staat.
Notenhouten Hollandse Willem III bureaustoel. Circa: 1870. Afmeting: 78 x 66 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten breistoel met velours stoffering. Louis Philippe. Circa: 1870. Afmeting: 92 x 62 x 75 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.
Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.
Twee eind 19e eeuwse mahoniehouten korenaars-stoelen met Biedermeier gestoffeerde zittingen. Vlekken. Afmeting: 88 x 45 x 51 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kolenkist. Afmeting: 55 x 65 x 33 cm. In goede staat.
Engels wortelnoten Queen Anne ladenkastje met verlengbaar blad. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 58 x 38 cm en 74 x 98 x 38 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse ovale goudkleurige spiegel. Afmeting: 67 x 59 cm. In goede staat.
Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.
Antiek Bretonse (?) bijzettafel met negen 19e eeuwse mangaan-kleurige tegels met florale decor. Afmeting: 74 x 43 x 44 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met papier mache beschilderde bladen, vogels met bloesemtakken. Afmeting: 66 x 43 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde ovale spiegel. Twee kleurig. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Engelse ovale eikenhouten facet geslepen spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 52 cm. In goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.