Antieke Japanse Tanto-dolk van bewerkt been met figuren decor. Stukje been bij bevestiging met lemet naar heft beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.