Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Lezende figuur. Nr. 15/175. Zeefdruk op papier. Afmeting: 60 x 47 cm. In goede staat.
Worpswede, 1864 - 1918. 'Tief im Moor'. Worpswede, Duitse school. Original Radierung. Ets op papier. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Roel Wildeboer. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents bosgezicht in herfsttooi. Pastel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
G. Heinz. 1895. Boten op Duits binnenmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Henriëtte Dingeman-Numans. 1877 - 1955. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 57 cm. In goede staat.
2x Fritz Meisel. 1897 - 1960. Duitse school. Stadsgezicht Potsdam met tram en figuren. Tekening. En een aquarel op papier. 1927. Figuren op tribune. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Vrouwelijk naakt. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Bernard Buffet. Clown met hoedje. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse Latijnse triptiek met lied in lamleder. Beschadigingen langs randen. A. Paris Chez Marcilly Rue de Petit Point No. 12. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 62 x 37 x 0,4 ...
Leo Fernholz. Duitse school. Circa: 1900. 'Groot stilleven met fruit'. Paar beschadigingen. Afmeting: 130 x 78 cm. In redelijke staat.
E.C. Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 24 cm. In goede staat.
Joseph van de Wall Perné. 1877 - 1941. Landschap bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.
Wilm Wouters. 1887 - 1957. Twee Volendamse jongens. Litho. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.
Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1981 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Jacqueline Schäfer. Handbeschilderde koe. Gelimiteerde oplage. In originele doos. Afmeting: 25 x 17 x 30 cm. In goede staat.
Dirk Jan Ribbeling. '98. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne kubistische compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 94 cm. In goede staat
H. Oesterschmidt. 1879 - . Duitse school. 'Eenden op waterpartij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 68 cm. In goede staat.
Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne abstracte voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 100 cm. In goede staat.
Menillo. 21e Eeuw. 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 90 cm. In goede staat.
Ulco Kooistra. 1900 - 1968. Landschap met gebouwen en auto. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. de Booy of Baay '41.Oude Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 60 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twentse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 25 cm en 24 x 30 cm. In goede staat.
Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Landschap Nederlands Indië'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jacq de Groot. ( 4-11-1924/11-01-2010)Vijf aquarellen. Dorpsgezicht Italië. Jachthonden. Zeilboot op zee. Zeilboot op zee. Landschap. Aquarellen op papier. Afmeting: 19 - 52 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21 Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.
Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.
J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Bedoeïene Arabische man met herderstok. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse gekleurde houtsnedes. Gesigneerd. Eén maal landschap met figuren. Eén maal met tekst, tabakspijp en gordelknopen. Houtsnede op papier. Afmeting: 34 x 22 cm. en 22 x 17 cm. In...
Onduidelijk gesigneerd. Twee spelende poezen. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perziken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Oud Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten in de ochtend. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap bij avond met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap met koeien en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Portret oude heer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Mediterraans havengezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Zeven stuks oude/antieke Chinese zijde beschilderde schilderijen. Gesigneerd. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Abstracte figuratieve voorstelling. Motorrijder. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 100 cm. In goede staat.
Paulina Kowarzik. 1852 - 1930. Vaas met rode rozen op tuintafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 42 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd, twee dames lopend in stad, olieverf op paneel, 17,5x23cm. In goede staat
Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 30 - 70 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. 21e Eeuw. Pendant, Hollandse wintergezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Drie werken. Eén aquarel, Giethoorn. Eén ets, Molens. Eén ets, Kerk te Veere. Etsen/aquarel op papier. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Vlinder'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
17e-18e Eeuwse ? gravure. Gedateerd 1521. Monasterium Heverlense Fundatum ..... Afmeting: 47 x 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Antieke koperdrukplaat van dierentuin Artis. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 x 2,5 cm. In goede staat.
K. Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Dorpsgezicht Genemuiden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Belgische school. Stadskanaal Brugge. Pastel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.
Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.
Jacq de Groot.( 4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Riviergezicht met brug. Uiterwaard. Dorpsgezicht Siquenza. Aquarellen op papier. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.
Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Drie aquarellen. Zeilboten op zee. Aquarellen op papier. Afmeting: 36 - 56 cm. In goede staat.
H. Kollich. Vissersboten bij de kust. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Dorpsstraat met figuren. Verso Gerrit Lamberts, 1776 - 1850. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Schilder Eiben/Boekelo. Cats. Landschappen met dennenbomen en vakwerkboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Cornelis Snoeijerbosch. 1891 - 1991. Grillige boom. Aquarel op paneel. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
S. Martens. Strandgezicht met schelpenvisser. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.
Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Jacq de Groot.(4-11-1924/11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 35 -50 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh 1949. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 37 cm. In goede staat.
Ton Ancone. Oldenzaal, overleden. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerkinterieur met figuren. Ets op papier. Afmeting: 26,5 x 19,5 cm. In goede staat.
G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
L. Paret. 1913. Belgische school. Uiterwaard met stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. 18e Eeuwse ruiter te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. Expressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 75 cm. In goede staat.
J. Casari. Boerderij met boomgaard en kippen. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Willem Lanken. 1890 - 1986. Duitse school. Voeten aan het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 43 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Andries Verleur, 1876-1953. 'Paardenkar met arbeider bij zandafgraving'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.
Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975. Zutphen. 'Duin landschap met boom'. Afmeting: 122 x 80 cm. Olieverf op paneel. In redelijk/goede staat.
Joern 1977. Expressionistisch landschap. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e eeuw.'Religieuze afbeelding met corpus christie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 44 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (verso). Duitse school. Havengezicht van Danzig. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.