Evert Moll. 1878 - 1955. Binnenhaven van Almelo met diverse boten. Circa: 1920. Bijzondere kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.
Leon Schulman. 1851 - 1943. 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 70 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Prachtig landschap met komende schapen, schaapsherder en boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Besneeuwd dorpsgezicht met molen en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 70 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40...
Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.
Kees Verwey. 1900 - 1995. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goed staat.
J. van Mourik. Waarschijnlijk Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Kinderen met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Brand met reddingsdienst. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...
Artz. 19e Eeuw. Meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 57 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.
Karel Appel. 78. Nr. XIV van XIV. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 41 cm. In goede staat.
Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai en vlieg. Lithografie op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 121/280. For Ever. Zeefdruk op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.
F. Swaine. Francis Swaine. 1720 - 1780. 18e Eeuws pendant. Engelse school. Gesigneerd op voor en achterkant. Landschappen met figuren en waterpartij (rivieren). Olieverf op paneel. Afmeting: 15,4 x 10...
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: 27 x 58 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Heidegezicht met boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Engel. 1947 - 2015 (Haarlem). Meisje met parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Drie dames op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Handgesigneerd. Handwerkend meisje in de duinen. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.
Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Landschap met sloot, boten, knotwilgen en koeien. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.
S. Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...
Vijf maal 17e - 18e eeuwse gravures. Stadsgezichten. Amsterdam, Dordrecht, Middelburg, Hondselerdijk, Paleis het Loo. Vochtvlekken. Afmeting: circa 45 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Julie Suchez. 1895. Duitse school. Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 73 cm. In redelijk/goede staat.
Piet Zwiers. 1907 - 1965. Boten bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. Raderboot op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Jan Bedijs Tom (momogram). 1813 - 1894. Koeien bij de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Veldslag met cavalerie. 18e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 13,5 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 89 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1986. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 28 - 200. Boerderij in de winter. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Nr. 118 - 150. Boerderij in de sneeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Henk Schuring '65. Enschede 1928 - 1984. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 156/175, 2013. Snoring the dinosaurs. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 50 cm. In goede staat.
Johannes Weiland. 1856 - 1909. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Pit van Loo. Winsum 1905 - Groningen. Flatgebouw met antennes. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
L. van Groningen. 1884 - 1970. Dorpsstraat Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse icoon met vergulding. Opus Caroli Crivelli Veneti 1482. Krimpnaad in paneel. Afmeting: 47 x 87 cm. In redelijk/goede staat.
Herman Krikhaar. 1930 - 2010. Abstracte figuratieve naakte figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979. 1913 - 1996 Enschede. Twentse boerderij in de sneeuw. Nr. 222 - 250. Herkomst galerie polder. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse school. Circa: 1900. 'Vissersvolk op besneeuwd strand'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Dorpsgebouw. Nr. 214 - 300. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1812 - 1876. Hollandse platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jacht stilleven. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder, 1966. Indonesische school. Verso galeriestempel Art Galery Kemoyaran. Vissers aan de kade met verlichting op boten. Afmeting: 140 x 80 cm. In goede staat.
J.T. Maten. 20e Eeuw. Paardenstal met boer en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
W. Lammers. 1857 - 1913. Hoenderhof in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 35 cm. In goede staat.
Ferdinand Bac. Circa: 1915. 1859 - 1952. Feest vierende figuren bij balkon. Potlood op papier. Afmeting: 30 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Herman Krikhaar. '76. Epreuve d' artiste. 1930 - 2010. Portret Karel Appel. Portret Rooskens. Nr. 4/4 (Cobra vrienden). Afmeting: 35 x 32 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Anton Funke Küpper. 1869 - 1955. Stilleven met fruit, vaas, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
F.A. Oostveen. 1885 - 1979. Aapje met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 32,5 x 27,5 cm. In goede staat.
J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Kip. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Compositie met duiven op stropdas. Lithografie op papier. Afmeting: 29 x 18 cm. In goede staat .
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Vijf portretten. Onder andere met monogram 'M'. Vermoedelijk Duitse school. 20e Eeuw. Olieverf op linnen + paneel. Afmeting: 39 - 52 cm. In goede staat.
Hans Innemee. 1951 - . Varken. Acryl op papier. Afmeting: 17 x 12,5 cm. In goede staat.
Nefkens. Circa: 1900. Herder met komende schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 49 cm. In goede staat.
Cor Noltee. Stilleven met appelen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 24 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Stilleven met bloemen, koper en wijnfles. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd omstreeks 1930, twee plezierboten met figuren op een meer, olieverf op paneel 58x48 Cond:R
Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse achterglas-schilderij in Japanse lijst. Twee-master. Die Oder geführt von Capt. Friedrich Schauer. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.