This website uses cookies

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
17e Eeuws herenportret 1162
17e Eeuws herenportret

Result:

200 EUR

Sold
Gesigneerd Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. 1123
Gesigneerd Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.

Result:

135 EUR

Sold
Lot bloedkoraal 535
Lot bloedkoraal

Result:

70 EUR

Sold
Gouden hanger met camee 508
Gouden hanger met camee

Result:

45 EUR

Sold
Zilveren kapspelden 107
Zilveren kapspelden

Result:

100 EUR

Sold
Zilveren kapspelden 106
Zilveren kapspelden

Result:

160 EUR

Sold
Zilveren Lapponia ring 103
Zilveren Lapponia ring

Result:

90 EUR

Sold
Breetvelt plateelvaas 6578
Breetvelt plateelvaas

Result:

170 EUR

Sold
3x Herend porselein 6263
3x Herend porselein

Result:

90 EUR

Sold
Antiek kinder servies 6228
Antiek kinder servies

Result:

150 EUR

Sold
Wedgwood servies 6227
Wedgwood servies

Result:

80 EUR

Sold
Water potje, Queng Long 6049
Water potje, Queng Long

Result:

500 EUR

Sold
Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw 5019
Bronzen beeld, Knielende naakte vrouw

Result:

250 EUR

Sold
Lange Perzische loper 4526
Lange Perzische loper

Result:

130 EUR

Sold
Franse vuurvergulde pendule 3530
Franse vuurvergulde pendule

Result:

300 EUR

Sold
Antieke Louise Philippe kolompendule 3527
Antieke Louise Philippe kolompendule

Result:

100 EUR

Sold
Lotje munten 2951
Lotje munten

Result:

20 EUR

Sold
4x Antieke dolken, WO II 2820
4x Antieke dolken, WO II

Result:

100 EUR

Sold
Diverse boeken / documentatie militaria 2738
Diverse boeken / documentatie militaria

Result:

110 EUR

Sold
Hollandse degen 2711
Hollandse degen

Result:

180 EUR

Sold
Poortwachters sleutelpistool 2706
Poortwachters sleutelpistool

Result:

250 EUR

Sold
Kunsthars sierbol, M.C. Escher 1940 2295
Kunsthars sierbol, M.C. Escher 1940

Result:

110 EUR

Sold
2x Antigquarische boekjes 2159
2x Antigquarische boekjes

Result:

45 EUR

Sold
Hangpetroleumlamp 2120
Hangpetroleumlamp

Result:

100 EUR