This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Groenlose kussenkast
Result: 200 EUR

Eikenhouten met palissander Groenlose kussenkast met zwarte driekwart zuilen, bolpoten en lades. Uitneembaar. Afmeting: 184 x 178 x 65 cm. In goede staat.

Plantentafel, mahonie
Result: 40 EUR

Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Starting price 600 EUR

Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...

Tasjes met 2 zilveren beugels
Result: 70 EUR

Zilveren portemonnee en beursje met zilveren beugel. Zilveren beursje, met rechthoekige beugel versierd met floraal bewerkte ranken en graveerwerk. Voorzien van zilveren gevlochten tas, 7x6cm en een l...

Bijbel met dubbele zilveren sloten
Starting price 150 EUR

Bijbel voorzien van zilveren sloten, 835/000. Bijbel, het nieuwe testament, 1832, met zwarte lederen omslag versierd met 2 sloten met laat Empire bewerking, met lijnen en rozetten. MT.: A.Graves Kooim...

Gouden ring met aquamarijn
Starting price 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Zwaar uitgevoerde ring met grove zetkast bezet met een ovaal gefaceteerde aquamarijn, 16x11mm. 26,5x15 mm. ø 57 ca 10,7 gram. In zeer goede staat

Zilveren collier met bollen
Result: 50 EUR

Zilveren collier met hangers, 800/000, jasseroncollier met een bewerkte bol en een bewerkte octaeder, voorzien van knoppen. ø2 cm. Lengte 80 cm. totaal ca 32 gram. In goede staat

Bing en Gröhndahl figuur, Varken
Result: 70 EUR

Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.

Theebus en suikerstrooier met zilver
Starting price 120 EUR

Kristallen theebus en suikerstrooier met zilveren dop, 833/000. Geslepen theebus op ronde voet met zilveren kraag en dop met graveerwerk, gedeukt, ø10x16cm en een strooier met geslepen guirlandes voor...

6x Fürstenberg figuren
Starting price 80 EUR

Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...

Geslepen karaf met zilveren rand
Starting price 80 EUR

Kristallen karaf met zilveren rand, 835/000. Karaf met ruit- en amandelslijpsel voorzien van zilveren rand met ribbewerking en graveerwerk. Door middel van een zilveren ketting verbonden aan de stop. ...

Tegeltableau met spreuk
Result: 275 EUR

19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.

Zilveren beursje
Result: 60 EUR

Beursje met zilveren beugel, 835/000, met bandversiering en waaierbewerking. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven jl.:Z:1859, met fraaie kralen tas met vogel. 10x14cm. In goede staat

2x Herdenkingsborden
Result: 60 EUR

Twee Hollandse Jugendstil herdenkingsborden. Gemerkt: BACA. Eén bord: Tijdperk van O.W. ers en smokkelaars 1914 - 1918. Eén bord: Mislukte revolutie november 1918. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Kristallen koekpot met deksel
Starting price 50 EUR

Antieke geslepen kristallen Biedermeier koekjespot ø ca. 14 cm en ca. 20 cm hoog. Deksel met knop en staand op zes-kantige stam. Minimale chips. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Starting price 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 gladomzettingen bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 crt. ø 59, ca 5,1 gram. In goede staat

2x Rozenburg vaasjes
Starting price 150 EUR

Twee antieke Rozenburg keramieken vaasjes met stroomglazuur en jaarletter K. Chips. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Droste Cacao servies
Starting price 100 EUR

Droste Cacao porseleinen servies. Vier-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 37 cm. In goede staat.

Zilveren klemband
Starting price 140 EUR

Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat

Wedgwood of Etruria servies
Result: 150 EUR

Uitgebreid Engels Wedgwood of Etruria keramieken servies. Decor Rosalind. Bestaande uit: Twee schalen, drie ovale schalen, zes kommen, theepot, 2x suikerpot, 2x melkkan, vier-en-twintig kop+schotels, ...

Miniatuur zilveren glazenwasser
Result: 80 EUR

Zilveren miniatuur glazenwasser, 835/000, met kar en ladder. 7x2x3cm. ca 24 gram. Voorzien van grootkeur. In goede staat.

12 Zilveren theelepels (apostelen)
Result: 50 EUR

Cassette met 12 zilveren theelepels, 835/000, bekroond met apostelen. 10,5 cm. totaal ca 125 gram.

Zilveren schaal
Result: 100 EUR

Zilveren schaal, 830/000, op 3 pootjes. Schaal met omgeslagen rand geplaatst op 3 klauwpootjes. MT.: David Andersen, Olso. Voorzien van gravure op de bodem. ø20x5cm. ca 282 gram. In goede staat

Zilveren sauslepel
Starting price 40 EUR

Zilveren sauslepel, 835/000, met hartfilet. MT.:A.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: t:1878. ca 46 gram. 17 cm. In zeer goede staat.