Eikenhouten met palissander Groenlose kussenkast met zwarte driekwart zuilen, bolpoten en lades. Uitneembaar. Afmeting: 184 x 178 x 65 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...
Zilveren portemonnee en beursje met zilveren beugel. Zilveren beursje, met rechthoekige beugel versierd met floraal bewerkte ranken en graveerwerk. Voorzien van zilveren gevlochten tas, 7x6cm en een l...
Bijbel voorzien van zilveren sloten, 835/000. Bijbel, het nieuwe testament, 1832, met zwarte lederen omslag versierd met 2 sloten met laat Empire bewerking, met lijnen en rozetten. MT.: A.Graves Kooim...
Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Zwaar uitgevoerde ring met grove zetkast bezet met een ovaal gefaceteerde aquamarijn, 16x11mm. 26,5x15 mm. ø 57 ca 10,7 gram. In zeer goede staat
Zilveren collier met hangers, 800/000, jasseroncollier met een bewerkte bol en een bewerkte octaeder, voorzien van knoppen. ø2 cm. Lengte 80 cm. totaal ca 32 gram. In goede staat
Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.
Kristallen theebus en suikerstrooier met zilveren dop, 833/000. Geslepen theebus op ronde voet met zilveren kraag en dop met graveerwerk, gedeukt, ø10x16cm en een strooier met geslepen guirlandes voor...
Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...
Kristallen karaf met zilveren rand, 835/000. Karaf met ruit- en amandelslijpsel voorzien van zilveren rand met ribbewerking en graveerwerk. Door middel van een zilveren ketting verbonden aan de stop. ...
19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.
Beursje met zilveren beugel, 835/000, met bandversiering en waaierbewerking. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven jl.:Z:1859, met fraaie kralen tas met vogel. 10x14cm. In goede staat
Twee Hollandse Jugendstil herdenkingsborden. Gemerkt: BACA. Eén bord: Tijdperk van O.W. ers en smokkelaars 1914 - 1918. Eén bord: Mislukte revolutie november 1918. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke geslepen kristallen Biedermeier koekjespot ø ca. 14 cm en ca. 20 cm hoog. Deksel met knop en staand op zes-kantige stam. Minimale chips. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 gladomzettingen bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 crt. ø 59, ca 5,1 gram. In goede staat
Twee antieke Rozenburg keramieken vaasjes met stroomglazuur en jaarletter K. Chips. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Droste Cacao porseleinen servies. Vier-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 37 cm. In goede staat.
Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat
Uitgebreid Engels Wedgwood of Etruria keramieken servies. Decor Rosalind. Bestaande uit: Twee schalen, drie ovale schalen, zes kommen, theepot, 2x suikerpot, 2x melkkan, vier-en-twintig kop+schotels, ...
Zilveren miniatuur glazenwasser, 835/000, met kar en ladder. 7x2x3cm. ca 24 gram. Voorzien van grootkeur. In goede staat.
Cassette met 12 zilveren theelepels, 835/000, bekroond met apostelen. 10,5 cm. totaal ca 125 gram.
Zilveren schaal, 830/000, op 3 pootjes. Schaal met omgeslagen rand geplaatst op 3 klauwpootjes. MT.: David Andersen, Olso. Voorzien van gravure op de bodem. ø20x5cm. ca 282 gram. In goede staat
Zilveren sauslepel, 835/000, met hartfilet. MT.:A.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: t:1878. ca 46 gram. 17 cm. In zeer goede staat.