This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren theebus
Starting price 360 EUR

Zilveren theebus, 925/000, ovaal model met cannelures geplaatst op een ovale voet. Het scharnier deksel is voorzien van een liggende leeuw, deel van de staart is afgebroken. MT.: H. van Assen, Leeuwar...

Barok kabinet
Starting price 800 EUR

Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.

Benen schedel
Starting price 100 EUR

Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.

Familiewapen 19e eeuw
Result: 180 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Loddereinfles met gouden dop
Starting price 130 EUR

Kristallen loddereinfles, ovaal model met rechthoekig slijpsel voorzien van geelgouden hals en dop, 585/000, versierd met graveerwerk. Deukje bovenop de dop. 3,5x9cm.

Witgouden horloge met diamanten
Starting price 550 EUR

Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Fijn dameshorloge, mechanisch, Viking, met gevlochten band en een ronde kast, ø 15 mm, bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,32 ct. Brutogew...

5x KPM vazen
Starting price 70 EUR

Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

Antieke spiegel
Starting price 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.

Franse siervaas, ca. 1840
Starting price 75 EUR

Grote antieke Frans porseleinen siervaas. Circa 1840. Handbeschilderd en in goede staat. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Chinese bronzen lampenvoet met hagedis
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

2x Zeer grote bierpullen
Starting price 100 EUR

Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...

Antieke toneelkijker met schildpad
Result: 60 EUR

Zeldzame antieke toneelkijker met schildpad. Eén bovenglas weg + randen bovenglas kapot. Afmeting: 11 cm. In redelijke staat.

Chinese tulpenvaas
Result: 125 EUR

Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Starting price 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors en gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.

Staande lamp
Result: 40 EUR

Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.

Willem III spinnekoptafel
Result: 100 EUR

Hollandse Willem III wortelnoten spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 73 x 100 x 120 cm. In zéér goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist. Slotplaatje mist. Afmeting: 15 x 41 x 25 cm. In goede staat.

Barok miniatuurkast, 18e eeuw
Result: 300 EUR

18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.

Bing en Gröhndahl figuur, Varken
Result: 70 EUR

Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.

Zilveren oorhangers, 2 paar
Starting price 25 EUR

Twee paar zilveren oorhangers, 925/000. brisures met peervormige hangers.

Zilveren ring peridot
Result: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met peridot. Geoxideerde ring met een driehoekige kop bezet met ovale cabouchon peridots, voorzien van een rand met kleine zirconia's. 24x24mm. ø 54

6x Fürstenberg figuren
Starting price 80 EUR

Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...

Gietijzeren potkacheltje
Starting price 60 EUR

Antiek klein gietijzeren potkacheltje op drie poten. Circa: 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Lot met 8 servetbanden
Starting price 70 EUR

Lot met 7 zilveren servetbanden, 835/000, met 3 grote banden en 4 vingerdoekringen, o.a. versierd met parelranden en graveerwerk. Deels voorzien van monogramgravure. En een plated servetband. Totaal c...