Prachtig Daum beeld door Sylvie Mangaud-Lasseigne, "Apres L'Amour". Limited edition 201/375, in goede staat, 69x18x23cm.
Lithografie John Lennon. Nr. 80-300. 1940 - 1980. Titel: Bed Peace. Watermerk signatie blindmerk. Lithografie op papier. Afmeting: 36 x 34 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen zes-kantige hockers met handgeschilderde florale decors. Afmeting: 49 x 29 x 33 cm. In goede staat.
Groot Duits handbeschilderd KPM servies met stadsgezichten decors + goud decor. Beschilderd door S.S. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee sauskommen, zes-en-dertig kleinere borden (soep + ontbijt), koffieka...
Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1896. Bomschuit op strand met vissersvolk. Mooi exemplaar in prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 62 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen Thaise boeddha op lotusbloem. Twee-kleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Phantaisie 1925. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Zeldzame oude groen geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk Queng Long, met dubbel hengsel. Afmeting: 24 x 12,5 cm ø. Inn goede staat.
Prachtig 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge. Door Paulus Bramer, 1715 - 1750. Met maanstand en datumaanduiding. Mooie plated en vergulde wijzerplaat. Afmeting: 265 cm. In goede staat.
Rolex horloge, oyster perpetual datejust, kast en band uit staal met goud. ø 34 mm. automaat. voorzien van clipsluiting. Rond 1980-1990. Horlogenummers: 62523 H 5910804. Gedragen, in goede staat.
Zeldzaam Duits Barok naaimeubel uit 1815 met brons beslag. Belijmd met diverse houtsoorten. Interieur onder blad met vakverdelingen voor naaigarnituren + spiegel. Staande op klauwpoten. Recentelijk pr...
Bijzondere kapitale zilveren godslamp, België 833/000. Grote lamp voorzien van een zilveren kroon met uitgewerkt bladdecor. Een grote ronde rand versierd met palmetten en daaronder lambrequins, voorzi...
Kapitale geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een klassiek chaton bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 1,4 crt GH/VS ø 50. ca 3,1 gram In zeer goede staat