This website uses cookies

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Hollandse bijbel, ca. 1800 2409
Hollandse bijbel, ca. 1800

Result:

25 EUR

Sold
Beschilderde kraantjeskan 2427
Beschilderde kraantjeskan

Result:

25 EUR

Sold
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2467
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.

Result:

25 EUR

Sold
2 Bureausets 2496
2 Bureausets

Result:

25 EUR

Sold
Album met bankbiljetten 2957
Album met bankbiljetten

Result:

25 EUR

Sold
Pop, 'Bruno Schmidt', 1930. 3054
Pop, 'Bruno Schmidt', 1930.

Result:

25 EUR

Sold
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw. 3707
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.

Result:

25 EUR

Sold
R. Rijsz, Glazen kunstobject. 5578
R. Rijsz, Glazen kunstobject.

Result:

25 EUR

Sold
6x Oude Chinese gemberpotten 6243
6x Oude Chinese gemberpotten

Result:

25 EUR

Sold
Bing en Gröhndahl kerstbord + certificaat 6338
Bing en Gröhndahl kerstbord + certificaat

Result:

25 EUR

Sold
Imari eierdopjes set 6494
Imari eierdopjes set

Result:

25 EUR

Sold
Japans eierschaal porseleinen theeservies. 6622
Japans eierschaal porseleinen theeservies.

Result:

25 EUR

Sold
Zilveren creolen met zirconia's 628
Zilveren creolen met zirconia's

Result:

20 EUR

Sold
Zilveren collier met zirconia 660
Zilveren collier met zirconia

Result:

20 EUR

Sold
2 Delen kristal met zilver 818
2 Delen kristal met zilver

Result:

20 EUR

Sold
Kristallen tassa met zilveren voet 846
Kristallen tassa met zilveren voet

Result:

20 EUR

Sold
Dameshorloge met ketting, zilver 949
Dameshorloge met ketting, zilver

Result:

20 EUR

Sold
Zakhorloge in stolp 951
Zakhorloge in stolp

Result:

20 EUR

Sold
2 Zilveren colliers en armband 959
2 Zilveren colliers en armband

Result:

20 EUR

Sold
Hundertwasser, Landschap 1529
Hundertwasser, Landschap

Result:

20 EUR

Sold
Staande petroleumlamp 2121
Staande petroleumlamp

Result:

20 EUR

Sold
4 Delen koper, 19e eeuw 2473
4 Delen koper, 19e eeuw

Result:

20 EUR

Sold
3 Delen divers 2519
3 Delen divers

Result:

20 EUR

Sold
Lotje munten 2951
Lotje munten

Result:

20 EUR