Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Lot van achttien Duitse elastolin Indianen figuren. Circa 1930 - 1940. Paar haarscheuren. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
3-Delige zilveren moccaset, 800/000, met moccakan, melkkan en suikerbak met floraal bewerkt decor, gekrulde grepen en klauwpoten. Gestempeld: Lavorazione Mano.ca 750 gram. 14x11x20cm, 10x6x9cm en 12x8...
Twee oude Perzische kleden. Eén groot, 210 x 106 cm met floraal abstract. Iets versleten. Eén klein, 70 x 96 cm in de kleuren roodbruin, floraal. Goed. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een hart. Aan één kant bezet met witte zirconia's en aan de andere kant met zwarte zirconia's. Bevestigd aan een fijn ankercollier. 34x28mm. lengte...
Antiek zilveren collier met hanger, 800/000 met parelmoer. Fijn ankercollier met daaraan een hanger met een bewerkte rand en strik met markasiet bezet met parelmoer. enkele steentjes ontbreken. 25x45m...
Lot met tien munten sets. Eén maal twaalf euro munten uit de twaalf landen 1999 - 2002. Eén euro set Republica di San Marino 2003. Eén euro set Belgisch wereld erfgoed 2007 De Scheeps liften van het ...
Eén stockboek postfris, 60er-70er jaren en postfris Zwitserland. Acht albums met Nederlands eerste dag enveloppen. Vanaf 1963 tot en met 2008.
Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).
Twee Franse-stijl bijzettafels met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Lang collier van lapis lazuli kralen, ø 10 mm. lengte 90 cm. voorzien van verzilverde sluiting
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Slagring in het midden in een hoge zetting bezet met een markiesgeslepen diamant, 6x4mm. Aan weerskanten zitten in de band een rij met 8 trapezium geslepen dia...
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, scharnierend rond model met bewerkte randen op het deksel en graveerwerk aan de achterzijde. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven jl.: G:1841 ø 5,5x1,5mm. Middenin ie...
19e Eeuws Hollands wortelnoten fineer damesbureau met florale intarsia. Gebogen klep met lades en kelder. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 46 x 80 cm. In goede staat.
Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Verguld Aziatisch houtgestoken spiegelkastje met lade, florale en kraanvogel decors. 20 Eeuw. Afmeting: 98 x 30 x 47 cm. In goede staat.
Vier werken van J. de Groot. Huisje bij nacht. Ezel. Mexicaan. Dorpje met figuur. Aquarellen op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Albertus Hulshoff Pol, 1944. 1883 - 1957. Overspoelde weilanden met boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonschaatlje, 835/000, ovaal model met gecontourneerde rand met gezaagd spijlen en krulmotief. Voorzien van opgesoldeerde parelrand. Geplaatst op een ovale voet met 2 ribben. MT.: H.Schrie...
Lot met diverse sieraden, o.a. een grote fraaie Art Deco broche, Ermani Bulatti, ( 18x7cm) messing met strasstenen, zilveren speld met markasiet, 3 zilveren hangers en 2 double hangers.
Oorhangers, 416/000, met parel en witte saffier. Brisures versierd met een rij met witte saffieren, totaal ca 0,09 crt met daar onderaan een ovale zoetwaterparel, ø 7 mm. totaal ca 2,5 gram. Nieuw
Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Fantasie ring met dubbele band bezet met 2 rijen met rond gefacetteerde amethisten, totaal ca 1,1 crt, en 2 banden met diamanten, achtkant geslepen, t...
Prachtige choker van parels met diamanten hangers. Collier van 2 rijen kleine cultive parels, ø 4mm, verfraaid met 3 bijzondere hangers, goud met zilver en diamanten met een oud slijpsel. De hangers b...
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
J. Schijvens. '84. Boerenschuur met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Tutcicum Imperium (Turkse Rijk) door Frederick de Wit. 1629 - 1706. Afmeting: 56 x 47 cm. Gravure op papier. In goede staat.
Oude ronde Empire-stijl spiegel. 20e Eeuw. Met bolle spiegel. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize halve maan wandkast met jalouziedeuren en lade. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 40 x 75 cm. In zeer goede staat.
G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Set sieraden met amethist, een collier en oorhangers met amethistkralen, ø 8mm, verfraaid met lila kralen met zilveren kern, 10x14mm, voorzien van een zilveren sluiting en hangers, 925/000. Lengte 45 ...
19e Eeuws Frans damesbureau met opstand, marqueterie fineer, vergulde bronzen ornamenten met opstand en een opklapbaar schrijfblad. Afmeting: 135 x 51 x 71 cm. In goede staat.
Laat Biedermeier mahoniehouten haardscherm met petit point borduurwerk. Circa 1850. Afmeting: 117 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Vier maal antiek houtsnijwerk. Eén kerfsnede presenteerblad. Eén kerfsnede tabaksdoos. Eén kerfsnede mangelplank Arnhem. Eén speculaasplank, stier/haan. Eén zoutvat. Afmeting: 17 - 50 cm. In goede sta...
Lang zilveren collier, 925/000, met parels en een bol met steentjes. lengte 88 cm, ca 40,9 gram. Gerhodineerd. Nieuw
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model, gezaagd voorzien van een getorste opgesoldeerde rand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:H: 1942. 29x19x9cm, totaal ca 375 gram. In zeer g...
Zilveren lepel en klontjestang, 835/000. Een compotelepel met lofje, MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten jl.: E:1914 en een klontjestang, gezaagd model met biedermeier bewerking MT.: onduidelijk jl.:...
Brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57 In zeer goede staat
Witgouden ring, 750/000, met witte en zwarte diamant . Ring pave gezet met briljant geslepen diamanten, ca 2,44 crt met 3 rozetten bezet met zwarte diamanten, totaal ca 0,44 crt. Breedte 13 mm. ø53 ca...
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.