Grote antieke Duitse notenhouten boeken-vitrinekast met zijkanten geslepen glas en vier schappen. Circa 1890. Afmeting: 204 x 140 x 52 cm. In goede staat.
Klein vroeg 19e eeuws eikenhouten Empire kabinet met zwarte zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 148 x 58 x 215 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize halve maan wandkast met jalouziedeuren en lade. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 40 x 75 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet, gebogen met klauwpoten en prachtig antiek beslag. Zijkanten matig, rugwand nieuw. Behoeft aandacht. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 178 x 70 cm. In...
Hollandse Willem III wortelnoten damesbureau met originele bijpassende stoel. Bureau heeft uitschuifbaar blad, drie lades + sleutel. Circa 1860. Afmeting: 118 x 82 x 52 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten verstelbare tafel met kantelbaar blad. Circa 1900. Gesigneerd Carters Ltd. London in valid and surgical manufactures, New Cavendisch Street. Afmeting: 73 x 82 x 45 cm. In...
Antieke Engelse mahoniehouten verstelbare tafel met kantelbaar blad. Circa 1900. Gesigneerd Carters Ltd. London in valid and surgical manufactures New Cavendish Street. Afmeting: 73 x 82 x 44 cm. In g...
Mooie grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met console, volle zuilen en kroon. Circa 1890. Afmeting: 203 x 95 x 20 cm en 58 x 84 x 32 cm. In zéér goede staat.
Grote aparte Chinese houtgestoken kamferkist met Chinese tekens en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 53 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Drents Empire, Louis Seize kabinet met volle zuilen + kapitellen. Circa: 1820. Afmeting: 272 x 180 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle plantentafel met intarsia en verguld bronzen beslag. Binnenbak mist. Afmeting: 82 x 59 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ronde Empire tafel met zwart marmeren blad, vergulde messing versieringen en volle zuilen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71x 102 cm. In redelijk/goede staat.
Duits eikenhouten Danziger-stijl vitrinekastje met gedraaide zuilen en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 207 x 53 x 47 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl stoelen met creme-kleurige lederen bekleding. Waarvan twee met armleuning met leeuwenkoppen. Afmeting: 102 x 56 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Antieke Renaissance eikenhouten kast met grote lade en twee deuren, leeuwenkoppen en Korinthische kapitel. Gemaakt van deels 17e eeuwse houten delen en deels later. Scharnieren later. Afmeting: 106 x ...
18e Eeuwse eikenhouten kist met intarsia, floraal en initialen. Uit kasteel Biljoen te Velp. Afmeting: 66 x 55 x 122 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse eikenhouten historisme, Neo Renaissance uitneembare twee-deurs kast met schappen en twee lades. Circa: 1880. Afmeting: 258 x 170 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet met volle zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1800. Zijkanten krimpnaden. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 154 x 55 cm.
Antieke Franse eikenhouten Mechelse eethoek met coulissentafel en gave velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 105 x 53 x 40 cm. 77 x 108 x 82 cm. 77 x 188 x 82 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kabinet/archiefkast met opklapbare deuren boven en onder. Afmeting: 206 x 84 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten uittrektafel met vier extra tussenbladen. Eén mahonie + drie mahonie gekleurd. Afmeting: 74 x 123 x 99 cm en 74 x 123 x 60 cm. In goede staat.