Wortelnoten Hollandse Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 55 x 90 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten voltair + voetenbankje met goede creme-kleurige stoffering en rozensnijwerk. Afmeting: 118 x 70 x 80 cm en 22 x 47 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maantafel met etage, voorzien bandintarsia en messing hekje. Afmeting: 75 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Vergulde spiegel met florale decors. Circa 1880. Zijn stukjes af. Afmeting: 100 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten schildersezel in Rococco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 169 cm. In goede staat.
Notenhouten stijl meubel vitrinekast met gebogen glas, spiegel en verlichting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 90 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met intarsia en messing scharnieren. Circa 1800. Antiek slot + sleutel. Afmeting: 112 x 80 x 95 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten secretaire met spiegelrugwand en leuk binnenleven. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Antieke vergulde spiegel met florale decors. Circa 1880. Afmeting: 70 x 65 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Renaissance-stijl pastoorskast. Uitneembaar. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 186 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten lyra naaitafel met wolzak en vergulde messing versieringen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 46 x 33 cm. In goede staat.
Verguld houtgestoken bankje in Louis Seize-stijl met mooie stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 57 x 97 cm. In goede staat.