Lot diverse Nederlandse munten, ook veel zilver. Bestaande uit: 1x 5 cent, 1850. 5x 25 cent, 1928, 1849, 1918, 1939 en 1941. 2x ½ gulden, 1922 en 1929. 2x 2½ cent, 1929 en 1913. 1x 2½ cent, 1941. 2x...
Zes stuks postzegel insteek albums. Meest recent materiaal Europa en wat klassiek materiaal van België en Duits-rijk.
Kavel diverse munten Nederland/Ned. Indië waaronder: 1 gulden 1939, 1/2 gulden 1928, 1/2 gulden 1862, diverse 1 cent, 2,5 cent en 5 cent stukken.
Eén verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt in rood leuchtturm album. 1852 - 1993. Aardig gevuld, ook voor-oorlogs ongebruikt. Eén verzameling Nederland in bruin Kabe-album. 1959 - 1979. Postfris en...
Map met diverse bankbiljetten vier-en-twintig stuks (24 st.) , wereld. Waaronder: Twee maal ziverbon van Hfl. 1,= (gulden). Nederland: Eén gulden, en 2,5 en 5 en 10-gulden biljet en diverse anderen, z...
Philatelistisch Davo postzegel verzamelalbum Nederland I. Catalogus waarde: ca. € 2.400,=. Gestempeld. Afmeting: 29 x 32 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stockboeken met veel uitknipsel bijzondere stempels, wereld.
Drie gewatteerde Importa albums met postfris Nederland, 90-er jaren.
Doos met veertien (14x) stockboeken postzegels, waaronder voor-oorlogse Nederland en rest wereld. Mooi lot uitzoekwerk!
Tien maal postzegel insteek albums, waaronder Falz Loz album België. Kleine collectie China en Zuid en Noor Europese landen.
Zeer groot lot met setjes munten. Gulden setjes van Hfl. 3,90. 1982 t/m 1986 + 3x 1984 + 83 + 82. Negen setjes Nederlandse Rijksmunten. 1981 t/m 1992 + 1997 en nog 2x 1984. Plus tien diverse munten se...
Acht stockboeken postzegels met aardige collecties van ondermeer; Frankrijk, Spanje, Italië, Vaticaan-stad, Indonesië en Bulgarije.
Eén stockboek postfris, 60er-70er jaren en postfris Zwitserland. Acht albums met Nederlands eerste dag enveloppen. Vanaf 1963 tot en met 2008.
Postzegel album Nederland, 1940 - 2001. Veel postfris materiaal, waaronder veel blokken en postzegel boekjes.
Doos vol met één-en-twintig (21x) stockboeken. Diversen wereld. Leuk om uit te zoeken, avonden werk !
Geelgouden munt, gouden rijder 1763 Holland republiek, fl 14,- BELG:HOLLAND:*MO:AUR:PRO:CONFOED. CONCORDIA. RES.PA RVAE.CRESCUNT. Wat soldeer aan de achterzijde van de munt. ca 9,8 gram ø 26,5mm
Postzegel verzameling Wereld Natuur Fonds (WNF), 50-jarig jubileum. Postfris, deels vastgeplakt in twee albums.
Zeven albums met Disney-zegels. Allen goed gevuld. Mooie collectie van wereld, met veel complete blokken op brief.
Postzegel verzameling Nederlandse Antillen in Davo kristal album vanaf 1950 t/m 1988. Goed gevuld. Catalogus waarde € 850,= En stockboek met blokken en series + lot los divers.
Groot interessant lot euro sets. Twaalf maal munten set à € 3,88 met rode achtergrond: Finland 1990 - 2001. Portugal 2002. Duitsland 2002. Nederland 2003. Griekenland 2002. Luxemburg 2002. Italië 2002...
Lot zilveren munten, 21 stuks. Bestaande uit: 14x Gulden: 1930, 1931, 1939, 1940, 1954 t/m 1958 en 1963 t/m 1967. En 7x 2½ Gulden/Rijksdaalder: 1959 t/m 1964 en 1966.
Drie albums met eerste dag enveloppen en poststukken Israël en Europese landen. Waaronder voor-oorlogs materiaal.
Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.