Twee antieke eikenhouten armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Circa 1920. Afmeting: 76 x 53 x 57 cm. In goede staat.
Zilveren hanger/broche, 800/000, met ovale barnsteen. De hanger is aan de bovenzijde versierd met krullend draad. 48x27mm. ca 12,8 gram. In goede staat
19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Zonnige boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 34,5 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Colibri, Prince, Zaima Comus, Ibelo, Mylflam, Milo, Ronson, Consul, Omega, Sarome. Ongetest in diverse condities.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...
Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
Russisch zilveren verrassings-ei op voet, 84 zolotniks, 875/000, gemaakt uit filigrain versierd met turkoois en bloedkoralen. Het ei heeft een scharnierend deksel en is aan de binnenkant voorzien van ...
Geelgouden ring, 585/000 met amethist. Ring met lange smalle ovale zetting met daarin een gefacetteerde amethist, 23x9 mm. ca 5,7 gr ø 62
Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.
Grote tas met zilveren papagaaienbeugel, 833/000, met fraai graveerwerk en voorzien van zwarte velours tas. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven. jl.:L:192120 cm. Voorzien van draagketting. In goede sta...
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, gemaakt uit een trouwring met daarin een hartvormig medaillon versierd met graveerwerk. ø 24 mm totaal ca 3,6 gram. In goede staat