This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

J.W. van Trirum, Spelende poezen
Starting price 350 EUR

J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Gouden ring met amethist
Starting price 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000 met amethist. Ring met lange smalle ovale zetting met daarin een gefacetteerde amethist, 23x9 mm. ca 5,7 gr ø 62

3 Afrikaanse kralenbeelden
Result: 170 EUR

Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...

Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc.
Result: 750 EUR

Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Geelgouden harthanger
Starting price 70 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, gemaakt uit een trouwring met daarin een hartvormig medaillon versierd met graveerwerk. ø 24 mm totaal ca 3,6 gram. In goede staat

Lot antiek Japans Satsuma keramiek
Starting price 70 EUR

Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Zilveren theeduim
Result: 30 EUR

Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.

Lot trotseerloodjes + gevelstuk
Result: 20 EUR

Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Starting price 200 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

Culitvé parel
Starting price 25 EUR

Cultivé parel, ø 11 mm. minimale oneffenheden.

5-Delig Delfts Fayence kaststel
Result: 100 EUR

Antiek 19e eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de drie eikels. Met florale en figuren decors. Enkele chips + één vaas haarscheur. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Fries zilveren oorijzer
Starting price 200 EUR

Fries zilveren oorijzer, 835/000, met zilveren kapstukken. Enkele breukjes in de kap. In redelijk goede staat

2 Stukken hars met insect insluitsel
Result: 60 EUR

Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.

Gouden oorclips diamant
Starting price 200 EUR

Geelgouden oorclips, 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr. Nieuw

3x Delfts wit, 1900
Result: 40 EUR

Drie maal Delfts wit Fayence door De Porceleyne Fles. Circa 1900. Bestaande uit: Twee gelobte schalen en één geribbelde bolvaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos, 1862
Starting price 120 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, heupmodel op 4 klauwpoten met scharnierend deksel voorzien van graveerwerk met voluten en gravure: Voor vlijt en ijver J.Sisfingh. De onderzijde is voorzien van een ribde...

Chinees bordje, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep Qung Lung bordje met tuin decor. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

Zilveren servies, 4 delig
Result: 270 EUR

Zilveren servies, 830/000, met een theepot, melkkan, suikerpot en een lepelvaas, met ribben voorzien van een hamerslag, geplaatst op een ronde gladde voet. Aan de bovenkant voorzien van een parelrand ...

3x oud snijwerk
Starting price 40 EUR

Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Messing borstelkistje
Starting price 30 EUR

Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.

2x Familie Rose kop+schotels, 18e eeuw
Result: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met florale decor. Eén kopje haarlijn, minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zilveren miniatuur slager
Starting price 35 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur slager staand bij hakblok met hakbijl in de hand en vlees snijdend. Mr. C.A. Stout - Rotterdam. Afmeting: H 3,3 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.

Toneelkijker met parelmoer, 1900
Starting price 30 EUR

Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Starting price 100 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.