Twee grote Chinees porseleinen baluster dekselvazen met florale decors en Foo-honden. 17e - 18e Eeuw. Eén vaas deksel gelijmd. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: 42 x 25 cm ø. In redelijke staat...
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...
Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...
Prachtige 19e eeuwse grote Franse kogelpendule met twee vrouwen en putti met zandloper op wit marmeren basement. Compositie metaal. Met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 68...
Kleine antieke Duitse notenhouten mini-regulateur. Lichte fineerschade. Circa 1880. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Mechanische wortelnoten effect tafelklok met achtdaags-uurwerk en repetitieslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met datumaanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok. Circa 1800. Eikenhouten kast met mahonie en intarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Eén gewicht + één katrol mist, verder in goede staa...
Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.
Antieke Amsterdamse tafelklok door J. Coster - Amsterdam. Met spillegang uurwerk, dag + datum aanduiding en maanstand. 18e Eeuw. Klokkast 19e eeuw erbij gemaakt. Lichte beschadigingen. Afmeting: 54 x ...
Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.
Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Biljet zilverbon Hfl. 2½ gulden. 1 December 1922.
Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...
Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Gouden 20 Franc munt uit 1814. Met afbeelding van Napoleon.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence sierschotel met chinoiserie decors. Randschade. Afmeting: ø 34,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee blauwe Japanse cloisonne vaasjes met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. En twee zwarte cloisonne vaasjes met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 cm. In ...
Antiek Delfts-bont polychrome Fayence kaststel. Circa 1900. Afmeting: 22,5 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Droste (chocolade) winkelblik. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 12 x 33,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e - 19e eeuws Chinees of Japans bewerkt mes met ivoren heft en graveringen. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.
Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...
Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met florale decor. Chip tuit, deksel beschadigd, niet origineel. Afmeting: 11,5 x 17 x 9 cm ø. In redelijke staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen briefopener met buste van Napoleon. Gesigneerd C. de Franoz. 1850 - 1908. Francois Charles. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.
Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kist met accessoires. Circa 1920. Lichte oxydatie. Afmeting: 10 x 29 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees/Oosters brons. Bodemmerk. Afmeting: 11 -14 cm. In goede staat.
Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.
Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vier tekens, florale en figuren in landschap decors. Kleine chip bovenrand. Afmeting: 32 x 14 cm ø. In goede staat.
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinese Yixing gelukskikker met draaibare munt in zijn mond. Met glazen ogen. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.
B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen goudfazanten. 19e Eeuw. De grootste gesigneerd A. Jacquemart. 1824 - 1896. Eén staart iets verbogen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote oude wit marmeren Chinese boeddha zittend op lotusbloem. Afmeting: 33 x 26 x 12 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Duitse wit porseleinen teckel. E. Wagner-Nürnberg. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen Volkstedt paradijsvogel. Door Arthur Storch. Met vergulding. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors en vogels. Bodemmerk, vier tekens. Lichte randschades bovenrand. Afmeting: 26 x 10,7 cm ø. In redelijke staat.
Twee beelden. Cowboys op steigerend paard. Gemaakt van wit metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde Chinese houtgesneden figuren. Eerste helft 20e eeuw. Vissers met karpers. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.