Geelgouden zakhorloge, 750/000, A.W.W. Co, Waltman Mass. Met guilloche achterzijde met schild. ø 5cm. Voorzien van gouden stofdeksel. Kroon wat afgesleten. In goede staat
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Zonnig landschap Wijk bij Duurstede met koeien en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Louis Seize mahoniehouten bakbarometer met alziend oog en achter-glas-schildering. Circa 1800. Tinnen plaat. Engelse en Rhijnl. Duimen. Door A. Peia - Amsterdam. Afmeting: 140 cm. In...
Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten panelenkast met origineel slot en patina. Afmeting: 174 x 156 x 65 cm. In goede staat.
Groot antiek notenhouten schrijfbureau met pronkstoel. Historisme, met ranken, fenixen, klauwpoten. Twee deuren, één lade. Circa 1890. Afmeting: 79 x 168 x 84 cm en 117 x 86 x 67 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Duitse beschilderde kist. Circa 1800. Zuid-Tirol, vermoedelijk Gadertal. Afmeting: 73 x 66 x 146 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met adellijke figuren decor. Chinese hof. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model met gegraveerde guirlandes en bladrand op de ovale voet. Gekrulde grepen met ribdecor en een bol. MT.: W.Schutter, Groningen jl.:F:1840 22x14x13cm. Voorzie...
Geelgouden horloge, 585/000, met een rechthoekige kast met schakelband met gekrulde bewerking, verlopend in breedte. Viking, mechanisch. 17 cm. breedte 10-20mm. ca 34 gram. In goede staat
J.J. van Leeuwen (Den Haag). Hollands bloembollenveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1930. Collage kubistisch. Collage op papier. Afmeting: 29 x 17 cm. In goede staat.
Antieke landkaart door Guiljelmus Blaeu. 1600 - 1699. Gedrukt door W. Blaeu. Handingekleurd. Novus XVII Inferioris Germaniae. Gravure op papier. Afmeting: 54 x 42 cm. In goede staat.
D. Schlüter ? 19e Eeuw. Kind in stal bij koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl glasvitrine met opklapbare schappen en koningsblauwe velours. Circa 1880. Afmeting: 195 x 48 x 85 cm. In zeer goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Prachtig Wedgwood platinum porseleinen servies. Bestaande uit: Twaalf borden, twee sauskommen, zes soepkommen, twee ovale schaaltjes, twee ovale grotere schalen en twaalf schotels. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. In de kleuren groen, geel en rood. Onderkant haarlijnen. Afmeting: ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame geelgouden kuitgespen, 917/000, opengewerkt versierd met schelpmotieven. MT.: R.A.Verlegh, Breda, 1814-1850. Grootte 19x17mm. Totaal ca 4,8 gram. In zeer goede staat.
Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Fijn dameshorloge, mechanisch, Viking, met gevlochten band en een ronde kast, ø 15 mm, bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,32 ct. Brutogew...
Acht delen antiquarische boeken. Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche oudheden met gravures, circa 300. Mattheus Brouerius van Nidek R.G. en Isaak Le Jong te Amsterdam J.A. Grajenschot. 1792 - 1803....
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Drie-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Utrechtse eikenhouten Neo Renaissance boekenkast met toogpanelen en leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 160 x 127 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast met veel snijwerk en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 140 x 69 x 230 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bodemmerk. Met donkerblauwe florale decors. Eén kopje chip. Afmeting: 7,8 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale, figuren en symbolen decors. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten tinbuffet 'Tellerregalschrank' met tin. Twee-delig. Circa 1800. Barok met tin. Met origineel beslag, sloten vervangen. Afmeting: 197 x 177 x 56 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden strikhanger/broche 585/000, met harthanger. Broche in de vorm van een strik bezet met een carree geslepen groene steen. Daaronder voorzien van een hartvormige cliphanger, welke g...
Geelgouden slavenband, 585/000, voorzien van een ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd. Om de smaragd zit een rand met diamanten met een oudslijpsel. Breedte 13 mm. De armband ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden, de middelste band is bezet met een briljant geslepen diamant wat hoger op de ring geplaatst met aan weerskanten 3 diamanten verlopend in gro...
Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Witgouden ring met een soort rozet, in het midden, bezet met een rond gefacetteerde smaragd, ø 4 mm, met daaromheen 10 briljant geslepen diamanten, tot...
R. Raveel. (Roger). 1921 - 2013. Nr. 18/100. Figuur in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 83 x 57 cm. In goede staat.
Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Art Nouveau spiegel. Circa 1900. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde Duitse eikenhouten kast met Bastion panelen. Circa 1800. Uitneembaar, voorzien van schappen (eiken) en lades. Afmeting: 202 x 64 x 188 cm. In zeer goede staat.
Bronzen figuur. Circa 1880. Heer in 18e eeuwse klederdracht met zwaard. Mooie patina. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bodemmerk en Chinese voorwerp + goud decor. Gecontourneerd. Twee borden haarlijn en minimale chips. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese beker gemaakt van hoorn. Afmeting: 5 x 8,8 cm ø. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.