Kleine antieke Duitse notenhouten mini-regulateur. Lichte fineerschade. Circa 1880. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Mechanische wortelnoten effect tafelklok met achtdaags-uurwerk en repetitieslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met datumaanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok. Circa 1800. Eikenhouten kast met mahonie en intarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Eén gewicht + één katrol mist, verder in goede staa...
Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Antieke Amsterdamse tafelklok door J. Coster - Amsterdam. Met spillegang uurwerk, dag + datum aanduiding en maanstand. 18e Eeuw. Klokkast 19e eeuw erbij gemaakt. Lichte beschadigingen. Afmeting: 54 x ...
Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Biljet zilverbon Hfl. 2½ gulden. 1 December 1922.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...
Twee grote Chinees porseleinen baluster dekselvazen met florale decors en Foo-honden. 17e - 18e Eeuw. Eén vaas deksel gelijmd. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: 42 x 25 cm ø. In redelijke staat...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...
Gouden 20 Franc munt uit 1814. Met afbeelding van Napoleon.
Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...
Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.
Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.
Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
Twee blauwe Japanse cloisonne vaasjes met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. En twee zwarte cloisonne vaasjes met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 cm. In ...
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.