Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met twee lades op zijkanten en gebogen poten. Afmeting: 69 x 52 x 68 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten zes-hoekige tafel met berkenfineer en florale intarsia op blad. Met drie-spant poot met intarsia. Afmeting: 75 x 67 x 75 cm. In goede staat.
Gouden Tremissis, Byzantijn Justitiarus I. 527 - 565.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bordjes met kippen, goud decor etc. Afmeting: ø 15,7 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1870. Afmeting: 156 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse zilveren afslag van een duit. 1748.
Vier maal antiek Wedgwood keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Terrine + onderschaal, schaal met treef + twee schalen. Eén schaal chips bodemrand. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten credens. Circa 1920. Twee-deurs, twee lades en familiewapen in opstand. Afmeting: 145 x 119 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat
Kleine 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met hanen en kip decor. Eén chip deksel, één haarlijn. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Eén dekselpotje, 18e eeuw. Eén napje, 18e - 19e eeuw. Eén dekseldoos, deksel gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke poppenwagen met originele beschildering. Circa 1900. Scheur in verdek. Afmeting: 67 x 55 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke witte Carrara marmeren kaarskandelaren met verguld messing. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met barometer en thermometer. Historisme, met koppen. F.M.S. uurwerk met halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 236 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met twee kandelaren. Eén arm gebroken. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger en emaille cartouches. Afmeting: 36 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Hollandse eikenhouten tafel met vijftien (15) stuks 19e eeuwse mangaan tegels met bloemvazen. Twee kapot. Afmeting: 52 x 52 x 81 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bidet commode, opklapbaar, met keramieken gemak. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde deksel-tabaksdoos met spreuken en religeuze voorstellingen. Afmeting: 13,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met albast basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén hoek gelijmd. Afmeting: 33 x 28 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 58 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.
Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.
Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd, met kikkerhoofd. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel. Remi met aapje en hond. Alleen op de wereld. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.