This website uses cookies

37. Juliveiling 2018

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Schwarzwalder chalet klok 3524
Schwarzwalder chalet klok
Starting price 1.400 EUR
Japanse miniatuurklok, 18e eeuw 3525
Japanse miniatuurklok, 18e eeuw
Starting price 1.800 EUR
Sold
Amsterdamse staande klok 3526
Amsterdamse staande klok

Result:

130 EUR

Sold
Schwarzwald klokkenmannetje 3527
Schwarzwald klokkenmannetje

Result:

50 EUR

Lierpendule, 19e eeuw 3528
Lierpendule, 19e eeuw
Starting price 400 EUR
Antieke marmeren pendule 3529
Antieke marmeren pendule
Starting price 750 EUR
Sold
Pendule met beeld 3530
Pendule met beeld

Result:

80 EUR

Sold
Frans bronzen klokkenstel, 1880 3531
Frans bronzen klokkenstel, 1880

Result:

160 EUR

Sold
Tafelklok in vorm van uil, 1920 3532
Tafelklok in vorm van uil, 1920

Result:

200 EUR

Zeldzame vuurvergulde Franse Charles Dix pendule 3533
Zeldzame vuurvergulde Franse Charles Dix pendule
Starting price 3.000 EUR
Antieke vaaspendule, 1890 3534
Antieke vaaspendule, 1890
Starting price 100 EUR
Grote Franse vaaspendule, 1870 3535
Grote Franse vaaspendule, 1870
Starting price 400 EUR
Vuurvergulde bronzen pendule, 1840 3536
Vuurvergulde bronzen pendule, 1840
Starting price 400 EUR
Franse bronzen pendule, 1880 3537
Franse bronzen pendule, 1880
Starting price 200 EUR
Frans klokkenstel 3538
Frans klokkenstel
Starting price 150 EUR
Wortelnoten tafelklok 3539
Wortelnoten tafelklok
Starting price 250 EUR
Sold
Amsterdams staand horloge 3540
Amsterdams staand horloge

Result:

2.500 EUR

Zweedse Cartel wandklok, 1920 3541
Zweedse Cartel wandklok, 1920
Starting price 350 EUR
Sold
Warmink klok 3542
Warmink klok

Result:

70 EUR

Antieke Franse pendule 3543
Antieke Franse pendule
Starting price 80 EUR
Sold
Oude mysterieuse klok 3544
Oude mysterieuse klok

Result:

375 EUR

Sold
Antieke Franse pendule, 1860 3545
Antieke Franse pendule, 1860

Result:

110 EUR

Antieke wandklok 3546
Antieke wandklok
Starting price 700 EUR
Klein klokkenstel 3547
Klein klokkenstel
Starting price 250 EUR