Antieke hollandse koperen Joodse olielamp, Chanoeka. 18e Eeuw. Met gespijkerde schrift. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met gewichtenset. Circa 1920. Afmeting: 45 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !
Zeldzaam 18e - 19e eeuws Chinees of Japans bewerkt mes met ivoren heft en graveringen. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyfoon speeldoos met tien platen. Circa 1900. Mechanisme zit vast. Afmeting: 21 x 30,5 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1880. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil tafellamp met zweepslag lelie decor. Circa 1910. Afmeting: 39 x 22 cm ø. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met putti. Circa 1860. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen tabaksdozen. Eén maal ovaal, 18e - 19e eeuw, onduidelijk decor. Eén maal 18e eeuw met embleem. Afmeting: 9 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken leem. Roerklik? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 10 x 36 cm. In goede staat.
Japans scheepsmodel in vitrine. De 'Nippon Maru'. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof in houten vitrine. Afmeting: 18 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Twee grote messing Empire-stijl tafellampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten reisschrijfkist met boulle koperinleg en zijwaartse lade. Afmeting: 13 x 36 x 26 cm. In zeer goede staat.
Prachtige gepolitoerde vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met handgrepen. Afmeting: 21 x 28 x 17 cm. In zeer goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken scepter met paddestoelen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese cloisonne vazen met oren. Eerste helft 20e eeuw of ouder. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese geëmailleerde siervazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met Arabische voorstelling, kamelen en figuren. Messing + koper. Afmeting: 16 x 5 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese messing plated dekselbokaal met figuren, vogels en bomen decor rondom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 40 x 21 cm ø. In goede staat.