Twee grote Delftse keramieken Porceleyne Fles sierborden. Eén maal naar Vermeer, en één maal naar Albert Neuhuys. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met florale decor. Eén kopje haarlijn, minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen fruitschaal met tuin en vogel decor. Gecontourneerd. Randschade. Afmeting: 8 x 30 x 24 cm. In redelijke staat.
Twaalf delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Vaasjes, schotels, kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Acht maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Imari bolvaas, Familie Rose schotel, Imari dekselpot, Imari kom, Amsterdams bont kopje, Familie Rose kopje, Familie Rose vaasje en een Imari d...
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met figuren in landschappen decor. Afmeting: 10,5 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met zeldzaam rood-blauwe verlopen glazuur. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Chinees Kang Xi porseleinen potje met tuit en florale decor en geisha. Afmeting: 6,3 x 6,8 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel. Balustervormig met florale en emaille decors, meerkleurig, met bloempotten. Twee keer goed, één keer haarscheur + deksel beschadiging. Afm...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale decor. Afmeting: ø 38,7 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerde Wanli schotel met florale/coulissen decors. Restauratie, gekrampt. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpotje met florale decors en vazen (emaille) en goud decor. Afmeting: 13 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke keramieken sierschotel, Porceleyne Fles. Joost + hoofd + Labouchere, naar een schilderij van Frederikus van Rossum du Chattel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinese Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur. Florale decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met florale decors. 18e - 19e Eeuw. Eén randglazuurschade. Afmeting: ø 33,7 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.
Acht zeldzaam Chinese 18e eeuwse porseleinen kop en schotels. Met apen, herten, vlinder en vogel decor. Bodemmerk. Vier beschadigd, drie schotels en één kopje haarlijn. Afmeting: ø 13 x 7,5 cm. In red...