Bankbiljet van Hfl. 10,- gulden. Nederland 1922. Arbeid en Welvaart.
Gouden Tremissis, Byzantijn Justitiarus I. 527 - 565.
Gouden 20 Franc munt uit 1814. Met afbeelding van Napoleon.
Een 18e - 19e eeuwse zilveren armband en twee tien gulden biljetten van 1943 + 1953. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Een biljet zilverbon, groot één gulden. 1918.
Zilverbon Hfl. 5,- gulden. Serie O, No.: 180683. 1944.
Biljet zilverbon Hfl. 2½ gulden. 1 December 1922.
Biljet van Hfl. 20,- gulden. 10 Maart 1941. Emmen.
Twee maal 2½ zilveren guldens. Beide 1845. Willem II.
Zilveren dukaat van Zeeland uit 1694. Iets gesnoeid.
Hollandse zilveren afslag van een duit. 1748.
Zilveren scheeps-schelling uit 1780 met afbeelding van een boot.
Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.