Duitse WO II. Bijzondere zaktas van leder + canvas. Afmeting: 68 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Duitse WO II ruiter SS breecher. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
U.S. Army goggles. Motorbril met twee vizieren + motorrijtuigbewijs 1936. Afmeting: 20 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Antiek jachtgeweer, enkelloops met knikloop. 19e Eeuw. Oude kolfrestauratie. Gemerkt L.A.M. 3941. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Decoratief zwaard. Excalibur, King Arthur (replica). 21e Eeuw. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.
Zeldzame Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Replica van een 18e eeuws pistool. 20e Eeuw. Decoratief. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Lot militare helmen/petten: Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat, Zwitserse militaire helm met lederen binnenhelm. Model 1918. A...
Vier delen militaria: Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat, Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat, Antieke flo...
Lot divers militaria: Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat, Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal...
Antiek geweer, enkelloops. Circa 1800. Haan mogelijk gerepareerd. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 109,5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Arabische enkelloopse voorlader met vuursteen mechanisme en parelmoer inleg. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, knikloop, penvuur, graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloopse percussie jachtgeweer, voorlader. Originele patina. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws korte enkelloopse percussie voorlader geweer. Mooie patina. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops percussie jachtgeweer met knikloop + gravure met vos en honden. Mooie patina. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop, dubbele haan en graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer, voorlader. Pompstokhouder mist. Veel patina + gebruikssporen. Afmeting: 102 cm. In redelijk/goede staat.
Fraai 19e eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en graveringen. Mooie patina. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
18e Eeuws koloniaal kort percussie geweer met koper inleg en bewerkte achtkantige loop. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
18e Eeuws vuursteen pistool met achtkantige loop en notenhouten kolf. Oudere restauratie. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke trommelrevolver met penvuur. Gemerkt E.L.G. Mechanisme onklaar. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Oosters? smeedijzeren slagzwaard met bewerkte lederen schede. 19e Eeuw of ouder. Originele patina. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Oude Indiase sabel met versierde lemmet, florale en sanscriet decor. 20e Eeuw. Met velours beklede schede. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Indiase sabel met velours beklede schede. Lichte oxydatie. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Oude Indiase sabel met gegraveerde lemmet. Vernikkeld. Met velours beklede schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
WO II Lederen koppel met holster. Afmeting: 83 x 14 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel Japans Katana (lang)zwaard met houten heft en schede. Ongemerkt. Schede gebroken. Lemet en heft in goede staat. Afmeting: L 103 cm. In goede staat.
Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. Paul Weyersberg & Co. Berlin. Slijtage, en originele patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
WO II Duits-Italiaanse lichtgroene tropenhelm met lederen hoofdband. Afmeting: 19 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Duits WO I bajonet, zonder schede. Patina. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met achtkantige afschroefbare loper. Gemerkt. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Lot diverse Duitse oorkondes, Abzeichen WO II. Onder andere: Duits moederkruis in goud. Adelaar met Swastika en schietschijf nr. 14. Moedigheids kruis, S.A. met tank. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In goede st...
Drie antieke Duitse WO II orden. (Abzeichen). Onder andere: Luchtvaart, flakgeschut. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Groot lot (9x) diverse oude/antieke blanke wapens. Twee sijsen, vier decowapens, antiek sabel C.S.A., Indische sabel, en hartenvanger in schede (zit vast), 18e - 19e eeuw. Afmeting: 54 x 98 cm. In red...
Battle Flag USA, WO II. Gemaakt van zijde. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
WO II. Motortas met twee lederen hoekstukken. Afmeting: 45 x 40 x 3 cm. In goede staat.
Antiquarisch Hollands boek door Joe Squirrel. Het spook van Carolinahoeve. Uitgave Goede lectuur Amsterdam. Afmeting: 21,5 x 15 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch boek. Vijf jaar onder Duitschen druk. Door J.H.D. Kammeijer, A.G. Schoonderbeek, Laren 1946. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Twee antieke oorkondes. 1849 + 1821. 1800 Betreft extract burgerlijke stand Venlo hertogdom Limburg 1849. Overleden Jan Gerrit Bleekman kanonnier etc. En, extract burgerlijke stand overlijden ..... E...
18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.